Połącz się z nami

Jarosław Kuźniar: [wiek, kariera, Voice House, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Jarosław Kuźniar: [wiek, kariera, Voice House, żona, Instagram]

Jarosław Kuźniar to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych dziennikarzy. Podczas swojej kariery występował nie tylko w telewizji, ale także prowadził własne audycje. Okazuje się, że od jakiegoś czasu pracuje nad nowym własnym projektem. Jeśli jesteście ciekawi, co o nim wiadomo, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Jarosław Kuźniar: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że na świat przyszedł w Bielawie. Jednakże, dorastał w Dzierżoniowie. Urodził się 29 stycznia 1978 roku, w związku z czym ma 42 lata. Jest absolwentem liceum ogólnokształcącego, po którym udał się na studia dziennikarskie na Uniwersytet Wrocławski. Za sukcesy w zawodzie był kilkukrotnie nominowany do nagród, a niektóre z nich udało mu się nawet zdobyć.

Jarosław Kuźniar: kariera

Na początku kariery pracował w oddziale Radia Polskiego we Wrocławiu. Kilka lat później zdecydował się na przeprowadzkę do Warszawy, gdzie był prowadzącym audycji Zapraszamy do Trójki. Następnie współpracował z Radiem Zet. Oprócz tego, pisał felietony do magazynów oraz przeprowadzał wywiady dla tygodnika ,,Wprost’’. Dużą rozpoznawalność przyniosła mu praca dla stacji TVN 24. Co ciekawe, przez pewien czas był również prowadzącym programów ,,X Factor’’ oraz ,,Dzień dobry TVN’’. Przez 4 lata był gospodarzem ,,Onet Rano’’.

Jarosław Kuźniar: Voice House

Dziennikarz nie ukrywa, że niełatwo było mu się rozstać z Onetem. Jednakże, zdecydował się na to, ponieważ skupił się nad rozwojem własnej platformy audio-video. Jej nazwa to Voice House. W jednym z wywiadów wyznał, iż chce być niezależnym producentem.

Jarosław Kuźniar: żona

Mężczyzna należy do grupy osób, które bardzo dbają o zachowanie prywatności. Na temat tej sfery jego życia wiadomo niewiele. Z małżonką Magdaleną Kuźniar ma córkę Zofię, która urodziła się w 2012 roku.

Jarosław Kuźniar: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @jaroslawkuzniar. Jego aktywność na chwilę obecną śledzi tam ponad 67 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry