Jej paznokcie mają już 35cm długości. Nie może prowadzić auta ani myć rąk

1 czerwca 2022
Przez: : B.Z

Jej paznokcie mają już 35 centymetrów długości! Kobieta powoli staje się rekordzistką i coraz bardziej rozpoznawalną osobą. Jak jednak sama przyznaje, przez niebywale długie paznokcie nie może prowadzić auta, a problemy ma nawet z myciem rąk. Janene Reed ma naprawdę osobliwe hobby – teraz postanowiła podzielić się nim ze światem. Kobieta zapuszcza paznokcie od 15 lat. Ile miesięcznie wydaje na ich pielęgnacje?

Jej paznokcie mają już 35 centymetrów długości. Nie może prowadzić auta ani myć rąk – zapuszcza je od 15 lat!

O Janene Reed w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. Kobieta postanowiła bowiem pochwalić się swoim niecodziennym hobby – od 15 lat zapuszcza paznokcie, które mają już około 35 centymetrów! Jak sama przyznaje, ludzie na jej widok reagują bardzo różnie. Niestety, często w kierunku kobiety płyną bardzo nieprzyjemne określenia. Ta jednak się nie poddaje i pielęgnuje paznokcie na ile tylko jest to możliwe.

Jak czytamy w o2.pl – 51-latka pielęgnuje niebywale długie paznokcie już od 2007 roku. Łatwo jednak domyślić się, że przysparzają one kobiecie wielu niedogodności. Mianowicie, przez ich długość, niemożliwe jest prowadzenie pojazdów. Kobieta nie jest też w stanie sama przygotowywać sobie posiłków. Ponadto utrudniona jest nawet taka czynność, jak zwyczajne mycie rąk. Internauci z kolei z przekąsem dopytują o to, w jaki sposób kobieta radzi sobie przy innych czynnościach związanych z higieną. W codziennym życiu Janene może liczyć na pomoc swojego partnera. Jak sama przekonuje – to właśnie on wykonuje większość domowych prac i obowiązków.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Kasia Gallanio. 45-letnia księżniczka Kataru zmarła tragicznie. Kobieta walczyła o opiekę nad dziećmi

Janene każdego miesiąca na pielęgnację 35-centymetrowych paznokci wydaje po 300 dolarów

Jak łatwo się domyślić, pielęgnacja tak długich paznokci jest niebywale kosztowna. Zwłaszcza, że jak widać na zdjęciach publikowanych w sieci – kobieta uwielbia je w przeróżny sposób ozdabiać. Janene kosmetyczkę odwiedza średnio co trzy tygodnie. Każdego miesiąca zostawia u niej przynajmniej po 300 dolarów – czyli około 1300 złotych. Na bardzo długich paznokciach, kobieta uwielbia nosić cekiny i ćwieki. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej rzucały się one w oczy.

źródło: o2.pl, Popularne.pl, Facebook, YouTube; foto: YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej