Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na randce! Stara miłość nie rdzewieje?

Słowa kluczowe:
brad pittjennifer aniston
3 kwietnia 2019
Przez: : JKJ

Brad Pitt po rozstaniu z Angeliną Jolie, zaczął się spotykać  się ze swoją byłą żoną Jennifer Aniston. Nie wszystkim się to spodobało!

Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy to Brad Pitt pojawił się na 50. urodzinach Jennifer Aniston.  Wszyscy byli bardzo zaskoczeni jego obecnością, gdyż całkiem niedawno rozstał się z Angeliną Jolie.

https://www.instagram.com/p/BtzDlhAhOgP/

Wielu fanów pary nie pogodziło się z ich rozstaniem i ma nadzieję, że wrócą do siebie, dlatego obecna sytuacja nie podoba się im. Media donoszą, że od urodzin Jennifer, para wybrała się już na dwie randki.

Pierwsza randka odbyła się w Sony Studios, wtedy to para została przyłapana przez media w trakcie jedzenia obiadu. Podobno rozmawiali wtedy na temat przyszłych wspólnych projektów filmowych, ale rozmowa ta nie wyglądała na czysto biznesową, ponieważ w trakcie rozmowy nieustannie patrzyli sobie w oczy, obdarzali się miłymi uśmiechami i kompletnie nie interesowali się tym, co dzieje się dookoła nich.

Kolejną randkę odbyli w Malibu, gdzie udali się na wspólną kolację, a następnie na długi, romantyczny spacer. Ale tym razem uważali, by nikt ich nie zauważył razem. Po spacerze Bard Pitt odprowadził Jennifer Aniston do hotelu, w którym  się zatrzymała i pożegnali się pocałunkiem.

Angelina Jolie raczej nie będzie zadowolona z zaistniałej sytuacji, dopiero co się rozstali, a jej były partner już znalazł sobie inny obiekt westchnień. Tym bardziej, że jest nim jego była żona!

A może to tylko spekulacje? Może nic nie łączy Brada Pitta z Jennifer Aniston?  Jak myślicie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz