Połącz się z nami

Jennifer Aniston założyła Instagrama i zaliczyła wpadkę! Dodała zdjęcie z narkotykami?

Jennifer Aniston założyła Instagrama

News

Jennifer Aniston założyła Instagrama i zaliczyła wpadkę! Dodała zdjęcie z narkotykami?

Jedna z większych gwiazd Hollywood do tej pory nie miała platformy społecznościowej, aż do wczoraj! Jennifer Aniston założyła Instagrama, a fanów przybywa z minuty na minutę. Na pierwszym zdjęciu wielka niespodzianka – serialowi „Przyjaciele” po latach.

Jennifer Aniston to amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa, głównie komediowa. Cały świat pokochał ja za rolę Rachel, w serialu przez niektórych uważanego za jeden z najlepszych sitcomów w historii telewizji. Z serialem „Przyjaciele” Jennifer związana była przez 10 lat, a przygoda ta zakończyła się w 2004 roku. Zarówno serial, jak i Rachel, w którą wcieliła się aktorka zyskali ogromną popularność na całym świecie. Za rolę w serialu aktorka kilkukrotnie nominowana była do telewizyjnej nagrody Emmy oraz zdobyła Złotego Globa dla Najlepszej Aktorki Komediowej.

View this post on Instagram

Friends ended 15 years ago ?♥️

A post shared by matthew perry (@mattylangfordperry) on

Jennifer Aniston założyła Instagrama

Aniston pojawiła się zaledwie wczoraj na Instagramie, a w momencie pisania artykułu było już 6,4 mln obserwatorów. Przybywa ich dosłownie z minuty na minutę, a z pewnością jest to spowodowane też faktem, że Jenn zawsze trzymała się z boku od wszelkich platform społecznościowych. Starała się w ten sposób chronić swoje życie prywatne.

Reaktywacja „Przyjaciół”?

Chociaż serial nie jest kręcony już od 15 lat najwięksi fani wciąż liczą na to, że sześcioro ich ulubionych postaci jeszcze kiedyś zobaczą wspólnie na ekranie. Serialowa Rachel zrobiła im wielką niespodziankę i Jennifer Aniston założyła Instagrama, a pierwsze zdjęcie jakie dodała to właśnie cała obsada serialu „Przyjaciele”. Na fotce oznaczeni zostali oczywiście Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schimmer. To oznacza, że po tylu latach od emisji grupa przyjaciół, wciąż utrzymuje ze sobą kontakt.

Wspólne zdjęcie zapewne rozpali nadzieje fanów, którzy od lat domagają się kontynuacji kultowej produkcji. Scenarzyści i produkcja przyznawali, że nigdy do tego nie dojdzie i nie wrócą na plan wciąż kochanego przez tłumy fanów serialu. Jennifer mówiła kiedyś, że sama nie miałaby nic przeciwko. Przeczytaj więcej o tym tutaj.

Aniston zaliczyła wpadkę! Dodała zdjęcie z narkotykami?

Jednak to nie jedyna kontrowersja związana z wrzuconym zdjęciem. Jak się okazało aktorka zaliczyła niezłą wpadką. Fani szybko dopatrzyli się na zdjęciu… narkotyków!!! Czyżby Jenn nie zwróciła uwagi, że na zdjęciu pojawił się biały proszek rozsypany na telefonie? Następnym razem aktorka musi być bardziej uważna.

Cieszycie się, że mogliście zobaczyć ich wspólnie na zdjęciu pierwszy raz od 15 lat? Szkoda tylko, że z taką wpadką! 

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry