Jennifer Lopez KUSI swoim tańcem na RURZE! W tak odważnej roli jeszcze jej nie widzieliśmy!

19 lipca 2019
Przez: : M.J

Latynoska gwiazda jest właśnie na etapie przygotowywania się do swojej nowej roli. Tym razem Lopez zobaczymy w całkiem nowej roli, do której już zaczęła przygotowania, a nagranie, które pojawiło się w sieci gdzie J.LO tańczy na rurze podbija internet! Zobaczcie!

Jennifer Lopez ciężko ćwiczy do swojej nowej roli. Piosenkarka ma wystąpić w najnowszym filmie pod tytułem “Hustlers” i to właśnie w tej produkcji wcieli się w rolę striptizerki!

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się nagranie, które na swój profil wrzucił narzeczony Lopez, Alex Rodriguez. Widzimy na nim gwiazdę, podczas treningów na rurze.

Tak zwany “Pole Dance” jest coraz bardziej popularny i na pewno nie jest to łatwe wyzwanie, ponieważ tak zmysłowego tańca nie da się nauczyć w kilka dni. Jednak jak wiemy J.LO od dawna ma do czynienia z tańcem i na pewno świetnie spisze się w tej roli! A o czym opowiadać będzie film? Zobaczcie!

Lopez w najnowszej produkcji w reżyserii Lorene Scafaria wcieli się w rolę doświadczonej striptizerki Ramony. Kobieta będzie nauczycielką nowej dziewczyny, która chce wejść w świat striptizu. Jak widzimy na filmiku J.LO radzi sobie świetnie w roli tancerki erotycznej. 49-letnia piosenkarka jest naprawdę w świetnej formie i niejedna nastolatka mogłaby pozazdrościć jej formy i wyglądu.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Jak się również dowiedzieliśmy J.LO nie spędzała jedynie całych dni na sali treningowej. Aby bardziej wczuć się w rolę i poczuć klimat klubów ze striptizem wraz ze swoim partnerem Alexem chodzili do klubów go-go, aby podpatrzeć tancerki erotyczne, które tam tańczyły i traktowały to jako sposób na życie.

Lopez na swoim profilu w mediach społecznościowych również opublikowała zapowiedź tej produkcji. Fani gwiazdy nie mogą się już doczekać, kiedy zobaczą swoją idolkę w tak seksownej roli.

“Muszę zobaczyć ten film”,

“To wygląda naprawdę niesamowicie”- piszą fani J.LO pod zapowiedzią filmu.

Film powstał na podstawie artykułu “The Hustlers at Scores”, który jest dziełem Jessicy Presser. Jej tekst został w 2015 roku opublikowany przez “New York Magazine”, a autorka opisała w nim właśnie historię dziewczyn pracujących jako striptizerki w klubach go-go, których klientami byli finansiści z Wall Street. Panie z klubu wyciągały od bankierów naprawdę gigantyczne pieniądze poprzez manipulację i cwane gierki.

Oprócz wspomnianej wyżej Lopez w filmie zobaczymy takie nazwiska jak: Lili Reinhart, Julia Stiles czy Cardi B.!

Premiera najnowszego filmu z gwiazdą muzyki pop jest planowana już na 11 października tego roku!

Też nie możecie się doczekać najnowszej produkcji z J.LO?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej