Połącz się z nami

Jenniffer Aniston i Brad Pitt, czy byłe małżeństwo wróciło do siebie? Znamy odpowiedź!

News

Jenniffer Aniston i Brad Pitt, czy byłe małżeństwo wróciło do siebie? Znamy odpowiedź!

 Media od kilku miesięcy plotkują na temat rzekomego powrotu do siebie Jenniffer i Barada Pitta. Czy mają rację?

Po tym, jak Angelina Jolie ogłosiła oficjalnie, że jej związek z Bradem Pittem dobiegł końca, a było to dokładnie w 2016roku, natomiast kilka miesięcy temu para rozwiodła się. Fani poprzedniego małżeństwa Brada odetchnęli z ulgą i liczyli na to, że teraz ponownie zwiąże się z Jenniffer Aniston. Długo nie trzeba było czekać, od kilku miesięcy krążą plotki na ich temat, że jakoby mieliby znowu być parą. Paparazzi namiętnie śledzi ich poczynania. Informacja o tym, że była para spotyka się po kryjomu dodała tylko powera mediom, które nie przestawały pisać o prawdopodobnym romansie Jenniffer i Brada. Nie musieliśmy długo czekać i prawda sama wyszła na jaw, jednak nie jest ona taka, jak wiele osób sobie wyobrażało.

Powodem tajemniczych spotkań Aniston i Pitta, są sprawy czysto biznesowo. Para w nieodległej przyszłości ma wspólnie zagrać w jednej z komedii romantycznych, dlatego też tak regularnie się spotykają, aby omawiać szczegóły współpracy. Natomiast wizyta na 50. urodzinach Jennifer była czysto koleżeńska. Informacje na temat rzekomego ślubu i planowanego dziecka, to czysta bzdura, którą ktoś sobie wymyślił.  

Amerykańskie media są bardzo rozczarowane faktem, iż potajemne schadzki nie okazały się wcale romansem. Fani pary również są bardzo zawiedzeni, bo liczyli na to, że para jednak wróciła do siebie.

Jak myślicie, jest jeszcze szansa, żeby się zeszli?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry