Połącz się z nami

Jeremi Sikorski: [wiek, dziewczyna, piosenki, Instagram, rodzina]

Opisy gwiazd

Jeremi Sikorski: [wiek, dziewczyna, piosenki, Instagram, rodzina]

Już niedługo startuje nowa edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo, który podbiło serca telewidzów. Producenci nie trzymali ich długo w napięciu i już zdradzili, kogo zobaczymy w nowym sezonie. Jak w poradzi sobie tam Jeremi Sikorski? Jak zdobył tak wielu fanów i czym się zajmuje? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

Jeremi Sikorski: wiek

Muzyk urodził się 20 kwietnia 1999 roku. Pasjonuje się śpiewem oraz tworzeniem muzyki. Co więcej jego mocną stroną jest również aktorstwo. Występował w Teatrze Muzycznym Roma.

Jeremi Sikorski: rodzina

Wydaje się, że talent muzyczny chłopak ma we krwi. Jego rodzice są muzykami, tak więc miał styczność z takim środowiskiem od najmłodszych lat. Dodatkowo jego brat – Artur Sikorski również zajmuje się nagrywaniem piosenek. Ich rodzice wspominają, że zanim zaczęli mówić, nucili pod nosem melodie usłyszane wcześniej.

Jeremi Sikorski: piosenki

Do szkoły muzycznej, gdzie uczył się gry na skrzypcach, altówce i fortepianie rodzice zapisali go już jako kilkulatka. Dodatkowo samodzielnie nauczył się gry na gitarze. Z Teatrem Muzycznym Roma współpracę zaczął od 2006 roku. Zagrał tam w Akademii Pana Kleksa oraz Aladynie. Może pochwalić się już trzema albumami studyjnymi. W 2014 roku na rynku muzycznym pojawił się jego pierwszy utwór Bez niej nie byłoby nas. Kolejny nosi tytuł Analogia i również zdobył serca słuchaczy.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeremi Sikorski: Twoja twarz brzmi znajomo

Jego udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo to niewątpliwie duże wyzwanie. Jednakże z takim zapleczem muzycznym i umiejętnościami wyniesionymi z teatru, ma duże szansę w rywalizacji o zwycięstwo. Niewątpliwie pomogą mu one przy wcielaniu się w znanych wokalistów.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeremi Sikorski: dziewczyna

Przede wszystkim fanki chłopaka zastanawiają się, czy serce ich idola jest zajęte. Otóż w tej kwestii jest on bardzo tajemniczy. Nigdy nie wypowiedział się publicznie na ten temat. Jednak śledząc jego profile społecznościowe możemy znaleźć zdjęcie, gdzie pozuje z dziewczyną. Niestety brak na nim oznaczenia.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeremi Sikorski: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @jeremisikorski.  Obecnie obserwuje go aż 395 tysięcy użytkowników. Na bieżąco dodaje tam zdjęcia i komunikuje się ze swoimi fanami.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry