Połącz się z nami

Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Jego stan zdrowia się pogorszył!

Jerzy Stuhr

News

Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Jego stan zdrowia się pogorszył!

Jerzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Informację tę potwierdziła żona aktora oraz przyjaciel. Media donoszą, że jego stan uległ pogorszeniu! Aktor do jednego z krakowskich szpitali miał trafić w nocy z niedzieli na poniedziałek. Poznajcie więcej szczegółów!

Jerzy Stuhr jest jednym z najwybitniejszych aktorów w naszym kraju. Niemniej jednak już od dawna borykał się z kłopotami ze zdrowiem. Kilka lat temu aktor przeszedł zawał serca, a dziewięć lat temu zmagał się z nowotworem krtani. Trzeba zaznaczyć, że kiedy tylko wyzdrowiał, mocno zaangażował się w pomoc osobom onkologicznie chorym.

Aktor przez cały czas podkreślał, że chce wrócić na deski teatru. Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, podczas weekendu na Podhalu jego stan się pogorszył, a za przyczynę podają udar mózgu.

Następnie w rozmowie z „Wirtualną Polską”żona aktora potwierdziła dziennikarzowi te informacje. Aktor trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, a wcześniej przebył w placówce w Nowym Targu. Stan Stuhra miał pogorszyć się w nocy z niedzieli na poniedziałek.

„Przed chwilą do mnie dotarła informacja, że Jerzy Stuhr trafił do szpitala, ale nic więcej nie wiem”– powiedział w rozmowie z „WP” przyjaciel Jerzego Stuhra, Jerzy Radziwiłowicz.

Jak na ten moment nie wiele więcej wiadomo, na temat stanu zdrowia aktora. Będzie Was informować na bieżąco!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry