Połącz się z nami

Jesienna ramówka POLSAT 2019! „Taniec z Gwiazdami”, „Ninja Warrior” i wiele innych!

Zobacz jesienną ramówkę Polsatu

Rozrywka

Jesienna ramówka POLSAT 2019! „Taniec z Gwiazdami”, „Ninja Warrior” i wiele innych!

Po letnim zastoju fani stacji POLSAT na nowo będą mogli zasiąść w wygodnych fotelach przed ekranami swoich telewizorów. Czy szykują się nowości? Oczywiście! Jesienna ramówka Polsatu 2019 zapowiada się bardzo ciekawie! Co na nas czeka? Zobaczcie co przygotowali dla widzów włodarze stacji!

Programy w jesiennej ramówce Polsatu

Jesienna ramówka POLSAT 2019: Taniec z gwiazdami

Tego programu nie trzeba przedstawiać nikomu. Początkowo nadawany na antenie TVN, obecnie dzięki stacji POLSAT. Najnowsza edycja to już 10 z kolei. Kto zawalczy o kryształową kulę? Na parkiecie zobaczymy zmagania:
Barbary Kurdej – Szatan, Rafała Szatana, Aleksandry Kot, Moniki Miller, Damiana Kordasa, Magdaleny Bereda, Adama Małczyka, Reni Jusis, Sandry Kubickiej, Joanny Lazer.

Kto będzie oceniał zmagania gwiazd?

Czarna mamba czyli Ivona Pavlović, zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrz Świata i Europy Michał Malitowski, popularny i ceniony aktor Andrzej Grabowski oraz profesjonalna tancerka polskiego pochodzenia Ola Jordan.
Emisja programu zapewne nastąpi w piątkowy, jesienny wieczór o godzinie 20:00 jednak nie ma jeszcze potwierdzonej informacji na ten temat!

Jesienna ramówka Polsat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo


Kolejny program rozrywkowy, który od lat towarzyszy widzom na szklanych ekranach. Emitowany od marca 2014 roku zyskał sobie masę fanów, którzy z uporem śledzą show, w którym gwiazdy mają jeden cel-przeistoczyć się w największe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej!

Uczestnicy

Kogo zobaczymy w muzycznym show? Będzie to niezwykle utalentowane grono, w skład, którego wchodzi:
Robert Koszucki, Adam Strycharczuk, Emilia Komarnicka-Klynstra, Kasia Ptasińska, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny, Ewelina Ruckgaber i Jeremi Sikorski.
Na chwilę obecną nie wiemy, w jakie dni i o której będziemy mogli oglądać poczynania gwiazd. Wiemy jedynie, że 12 edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” wystartuje od września!

Jesienna ramówka POLSAT 2019: Nasz nowy dom

Już w połowie lipca kraj obiegła informacja, że na szklany ekrany powróci również program „Nasz nowy dom”. Przez zeszłe edycje dzięki programowi udał się oddać 150 nowych domów, najbardziej potrzebującym. Stacja promuje swój program jako „Nowy dom to nowe życie, pomysły i świat. Taki świat właśnie chcemy dać”.
Prowadząca od początku programu – Katarzyna Dowbor zapewnia, że już od września czeka na nas sporo niespodzianek!

Jesienna ramówka POLSAT 2019: Ninja Warrior

Nowość! Tego jeszcze nie było! Program ten to światowy fenomen. Uczestnicy nie mają łatwego zadania. Muszą przedostać się przez niezwykle trudny i pomysłowy tor przeszkód. By go przejść uczestnicy muszą wykazać się odwagą, siłą i sprawnością fizyczną. Stacja zapowiada, że w programie zobaczymy nie tylko wysportowanych uczestników, ale i kompletnych amatorów z hartem ducha! Do programu mógł zgłosić się każdy! Od profesjonalnego piłkarza po księgową! Uczestnik, który przejdzie tor można nazwać się prawdziwym WOJOWNIKIEM NINJA! Nie jest znana jeszcze godzina ani dzień emisji. Nie wiemy również, czy program zawita na nasze telewizory już we wrześniu.

Prowadząca i jury

Według najnowszych doniesień, prowadzącą Ninja Warrior ma być Aleksandra Szwed. Natomiast oceniać uczestników będą: Jerzy Mielewski, komentator sportowy oraz Łukasz „Juras” Jurkowski, zawodnik MMA


Jesienna ramówka POLSAT 2019: Cztery wesela

Kolejna nowość! Stacja postawiła na nowy program, który ukaże nam bitwę na śluby! Na ekranach zobaczymy cztery, obce sobie kobiety, cztery suknie ślubne, cztery przyjęcia weselne i oczywiście cztery śluby!
Te śluby to prawdziwa bitwa! Włodarze programu nie są zwykłymi gośćmi, a jurorami. Program emitowany był już w USA, KANADZIE, AUSTRALII, NIEMCZECH, FINLANDII, RUMUNI I FRANCJI a teraz czas na POLSKĘ!
Ta para, która zyska najwięcej punktów wybierze się ze swoim nowym mężem w romantyczną podróż poślubną.
Wielką niewiadomą zostaje moment rozpoczęcia programu. Dokładna data i godzina nie jest również znana!

Jesienna ramówka POLSAT 2019: Love Island

Program, na który czeka tysiące Polaków. Show, które odniosło w Wielkiej Brytanii niesamowicie ogromny sukces. „Love Island” skupi w sobie grono singli, którzy wyruszą do gorącej Hiszpanii, by przeżyć tam gorący czas! Czego nie zabraknie? Na pewno szalonych przygód i gorących romansów. Program rozpocznie się od wyboru programowego partnera. Oprócz jego serca uczestnicy muszą zdobyć również serce widzów, bowiem oni będą decydować kto opuści program. Czujemy, że będzie to prawdziwy hit!

Prowadząca

Prowadzącą program ma być Karolina Gilon, była uczestniczka Top Model. 

Seriale w jesiennej ramówce POLSAT!

Jesienna ramówka POLSAT 2019: Świat według Kiepskich

Ten serial nie jest obcy żadnemu Polakowi. Emitowany w telewizji Polsat od 1999 roku!
Jest to drugi serial najdłużej nadawany w polskiej telewizji. Z pozoru bardzo banalny, jednak kiedy skupimy się na przekazie okazuje się, że jest on o wiele bardziej wartościowy niż nam się wydaje.
Pokazuje on różne wady — LENISTWO, EGOIZM, ALKOHOLIZM, PATOLOGIE, APATIE I CHAMSTWO.
Godzina emisji nie jest jeszcze znana.

Jesienna ramówka POLSAT 2019: Przyjaciółki

Hit ostatnich 7 lat. Przyjaciółki śledzą chyba wszystkie polskie kobiety, które utożsamiają się z bohaterkami serialu. Inga, Patrycja, Zuza i Anka pokazują, z jakimi problemami zmagają się kobiety oraz ukazują, że nie ma sytuacji bez wyjścia! I choć życie jest przewrotne, z każdej sytuacji da się wyjść obronną ręką!
Przyjaciółki zapewne zostaną przy czwartkowej emisji, jednak w dalszym ciągu czekamy na oficjalną informację!

Jesienna ramówka POLSAT 2019: Zawsze Warto

Nowy serial Polsatu, na który już czeka masa fanów. Trzy kobiety – Wieniawa, Zielińska i Rosati, które spotykają się w jeden, przypadkowy wieczór, który jak się okaże będzie początkiem ich wspólnej historii.
„Zawsze Warto” to 12 odcinków, które już od jesieni będziemy mogli śledzić w jesiennej ramówce Polsatu! Serial będzie wyświetlany w każdą środę, o godzinie 21:30!

Co uważacie o nowej, jesiennej ramówce stacji POLSAT? Nie możecie się doczekać?


Co uważacie o nowej, jesiennej ramówce stacji POLSAT? Nie możecie się doczekać?

Źródło: Instagram polsatofficial / loveislandwyspamilosci / nasznowydom / YouTube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry