Połącz się z nami

Jessica Guzek: [kim jest?, wiek, Miss Polonia, partner, Instagram]

Opisy gwiazd

Jessica Guzek: [kim jest?, wiek, Miss Polonia, partner, Instagram]

Jessica Guzek to bez dwóch zdań jedna z najpiękniejszych kandydatek do zdobycia tytułu Miss Polonia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gala finałowa odbędzie się już niebawem. Podczas niej poznamy najładniejszą kobietę w Polsce. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jednej z uczestniczek stających do rywalizacji, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Jessica Guzek: wiek

Niewątpliwie, patrząc na zdjęcia Jessicki wiele osób zastanawia się, ile lat ma ta blond piękność. Otóż na oficjalnej stronie konkursu Miss Polonia, możemy dotrzeć do informacji, że dziewczyna ma 22 lata. W związku z tym, zalicza się do grona najmłodszych kandydatek do zdobycia tytułu. Na co dzień jest studentką, dla siebie wybrała kierunek dziennikarstwo. Oprócz tego, w wolnych chwilach pracuje jako modelka. Zdjęcia pochodzące z sesji zdjęciowych, w których uczestniczy możemy znaleźć między innymi w jej social mediach. Dziewczyna interesuje się sportem, w szczególności tenisem ziemnym. Ponadto, w wolnych chwilach lubi sięgać po dobrą literaturę.

Jessica Guzek: Miss Polonia

Miss Polonia to konkurs piękności organizowany w Polsce, który jest jednym z najstarszych gali miss na świecie. Dotychczas, zorganizowano już 42 wieczory, podczas których wybrana zostaje najpiękniejsza Polka. 20 pięknych kobiet, a wśród niech Jessica, na pewno zrobią wszystko, aby zdobyć ten tytuł. Gala odbędzie się na przełomie jesieni i zimy już tego roku.

Jessica Guzek: partner

Jesteśmy przekonani, że ta kandydatka na miss wpadła w oko wielu panom z męskiej części widowni. To zwłaszcza oni pewnie zastanawiają się, czy jej serce jest już zajęte. Wszystko wskazuje na to, że Jessica jest singielką. W sieci na próżno szukać informacji na temat jej statusu związku.

Jessica Guzek: Instagram

Guzek prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jessica.guzek. Mimo, że na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam na razie niespełna 900 internautów, jesteśmy przekonani, że liczba ta szybko wzrośnie

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry