Połącz się z nami

Jessica Mercedes przeprasza za aferę z ubraniami Veclaim: „To jest moja wina”!

Jessica Mercedes przeprasza

News

Jessica Mercedes przeprasza za aferę z ubraniami Veclaim: „To jest moja wina”!

Jessica Mercedes przeprasza za aferę związaną z ubraniami jej autorskiej marki Veclaim. Na swoim Instagramie opublikowała emocjonalne wideo, w którym opowiada o zaistniałej sytuacji.

Warto przypomnieć, że w połowie maja miała miejsce premiera nowej marki Jessici Mercedes – Veclaim. Ubrania bardzo szybko zyskały popularność, a ponadto promowało je mnóstwo gwiazd, takich jak Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska. Jednym z głównych zasad Veclaim jest tworzenie i produkowanie ubrań w Polsce, co wielokrotnie podkreślano. Stylistka Karolina Domaradzka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których pod metką Veclaim widniała metka popularnej amerykańskiej firmy Fruit of the Loom. Warto zaznaczyć, że ich produkty kosztują kilkanaście złotych, natomiast koszulki Veclaim to koszt minimum 199 złotych. Okazało się, że firma mówiąc o polskiej marce i polskiej produkcji wprowadzała swoich klientów w błąd. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz TUTAJ.

View this post on Instagram

@chanel.beauty for FW 19-20

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner (@jemerced) on

Jessica Mercedes przeprasza za aferę z ubraniami Veclaim

Afera związana z marką Jessici odbiła się szerokim echem w mediach. To bardzo trudny czas dla blogerki, ponieważ musiała się zmierzyć z ogromną falą hejtu kierowaną w jej stronę.

Po kilku dniach właścicielka marki Veclaim opublikowała serię filmików na swoim InstaStory, w których przeprasza za zaistniałą sytuację.

„Przepraszam kochani, że nie było mnie tutaj przez ostatnie kilka dni. One mnie naprawdę mocno dojechały. Musiałam się nad tym wszystkim zastanowić, uspokoić, postawić swoje decyzje w jednym konkretnym punkcie. Przede wszystkim chciałabym was przeprosić. Przepraszam was za wszystko. Veclaim jest podpisane moim nazwiskiem, biorę to na klatę. To jest moja wina” – przyznała Jessica.

Blogerka poinformowała, że wszystkie zwroty zostaną przyjęte.

„Teraz z perspektywy czasu wiem, że to była zła decyzja. Muszę to wziąć na klatę, ja się pod tym podpisuję i teraz muszę z tego wyciągnąć wnioski. (…) To jest lekcja dla mnie, że może nie powinnam mieć marki odzieżowej i się do tego nie nadaję. Nie mam w tym doświadczenia” – dodała.

Nie trudno zauważyć, że Jessica na nagraniu jest mocno rozemocjonowana. Ponadto, Mercedes zapewniła, że pozostałe kolekcje są w 100% tworzone w Polsce, a w najbliższych dniach pokaże produkcję ubrań Veclaim od wewnątrz.

Czytając komentarze dotyczące kolejnego oświadczenia Jessici można wywnioskować, że zostało ono przyjęte jedynie częściowo. Trzeba natomiast zauważyć, że blogerka wykazała się ogromną odwagą przyznając się do swoich błędów.

Co sądzicie o aferze związanej z marką Veclaim?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry