Jessica Polańska: [wiek, małżeństwo, Hotel Paradise 8, Instagram]

6 marca 2024
Przez: : M.J

Jessi została kolejną uczestniczką ósmej edycji Hotelu Paradise. Swoją urodą już od początku olśniła męską część uczestników. Co wiemy na jej temat? Ile ma lat, czym się zajmuje?

Jessi Polańska: wiek

Uczestniczka reality-show ma 24 lata i na co dzień mieszka za naszą zachodnią granicą. W Niemczech pracuje w firmie swojego taty, gdzie zajmuje się biurokracją. Jest zwariowaną dziewczyną, której ciężko jest usiedzieć w jednym miejscu. Nie znosi nudy.

Jessi Polańska: małżeństwo

24-latka jest pierwszą uczestniczką w historii Hotelu Paradise, która ma za sobą nieudane małżeństwo. W związku małżeńskim była dwa lata, a od momentu jej wejścia do programu od roku była singielką. Jak przyznaje, był to pierwszy raz, kiedy naprawdę była zakochana i kiedy mężczyzna złamał jej serce. Relacja rozpadła się przez partnera, który dopuścił się wielu kłamstw.

Szuka partnera, który będzie cierpliwy. Choć nie będzie miał z nią lekko. Mimo trudnej przeszłości nadal wierzy w miłość i jest gotowa się zakochać, a nawet kolejny raz stanąć na ślubnym kobiercu. Wprost podkreśla, że lubi być żoną.

Jessi Polańska: Hotel Paradise 8

24-latka dołączyła do programu w trzecim odcinku. Dzięki temu, że jedną z konkurencji wygrał Daniel, automatycznie została jego programową partnerką. Niemal od razu zwróciła na siebie uwagę wszystkich mężczyzn z Hotelu Paradise i stała się mocną rywalką dla pozostałych uczestniczek.

ZOBACZ TAKŻE: “Hotel Paradise 8”: Martyna Reszka przeszła spektakularną metamorfozę. Nie poznacie jej na starych zdjęciach!

Czy uda się Jessi w programie znaleźć miłość i zapomnieć o nieudanym małżeństwie? O tym przekonamy się już niebawem. Odcinki ósmej edycji Hotelu Paradise emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 lub na platformie Player.pl.

Jessi Polańska: Instagram

Jessi, tak jak reszta uczestników, prowadzi swój programowy profil na Instagramie. 24-latkę znajdziecie pod nazwą #jessi.hotelparadise8. Prowadzi także prywatny profil na Instagramie pod nazwą #jessicapolanska. Znajdziecie ją także na platformie TikTok pod nazwą #jessiaksn.

Źródło: Instagram / TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej