Jessica z „Rolnik szuka żony” wystąpi w „Love Island”?

10 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Już wiosną na antenie stacji Polsat pojawi się nowa edycja Love Island a w niej nowi uczestnicy szukający miłości. Jessica, która zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie Rolnik szuka żony, nie ukrywa, że chętnie wystąpiłaby w randkowym reality-show.

Od kilku lat programy typu reality-show cieszą się niesłabnącą popularnością, a jednym z takich, który przyciąga przed ekrany sporo widzów, jest Love Island. Wyspa miłości. Program pojawił się w polskiej telewizji w 2020 roku i doczekał już 6 edycji, a pod koniec lutego na ekranach pojawi się najnowszy sezon.

Chociaż uczestników 7. edycji Wyspy miłości poznamy dopiero za kilka tygodni, swojego zainteresowania udziałem w programie nie ukrywa Jessica Miemiec, która dała się poznać 5. edycji Rolnik szuka żony emitowanej w 2018 roku. Jessica starała się wówczas o serce rolnika Krzysztofa, ale jak wiadomo, ich relacja zakończyła się fiaskiem. Czyżby była uczestniczka randkowego reality-show TVP liczyła na to, że odnajdzie miłość w kolejnym programie rozrywkowym?

Jessica z Rolnik szuka żony w Love Island?

Chociaż od udziału Jessici w Rolnik szuka żony minęło już sporo czasu, o Miemiec wciąż jest głośno. Była kandydatka rolnika zdążyła wystąpić w kilku innych reality-show takich jak Magia nagości, Shopping queen, Jak matka z córką. Okazuje się, że na tym Jessica wcale nie chce zaprzestać. Była uczestniczka Rolnik szuka żony myśli o tym, żeby zgłosić się do Love Island.

„Tak, chciałabym. Jak będę miała czas, to pójdę do „Love Island”. Ciepło, plaża, palmy… Z chęcią się zgłoszę” – powiedziała w rozmowie z Party.pl

Przy okazji Miemiec przyznała, jaki jest jej typ mężczyzny. Okazuje się, że kobieta zwraca uwagę na wysokich brunetów, a z byłych islandersów najbardziej wpadł jej w oko Sasha.

„Fajny, taki czarny, ładny, wysoki, brunet, zadbany” – oceniła

Chcielibyście zobaczyć Jessicę w Love Island?

źródło: Instagram/Party.pl/YT

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Miemiec (@jessicamiemiec359gmail.co)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej