Jest nadzieja na powrót Dagmary Kaźmierskiej do ”Tańca z gwiazdami”! Wszystkich nas zaskoczy

19 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska postanowiła wycofać się z udziału w popularnym programie “Taniec z Gwiazdami”. Decyzja ta wywołała spore poruszenie wśród jej fanów. Powodem rezygnacji są komplikacje zdrowotne, których doznała. Złamane żebro sprawiło, że nie może kontynuować występów w programie. Jednakże, mimo tych trudności, istnieje nadzieja na jej powrót na parkiet.

Kaźmierska wróci do Tańca z gwiazdami

Według informacji przekazanych przez stację telewizyjną, jeśli stan zdrowia Dagmary się poprawi, istnieje możliwość, że pojawi się ona ponownie przed kamerami programu! To dosyć nietypowa sytuacja, ale już wcześniej miała miejsce. W finałowym odcinku zazwyczaj występują wszystkie pary, które brały udział w danej edycji, co może otworzyć drzwi dla Kaźmierskiej na powrót do programu.

ZOBACZ TAKŻE: “Taniec z Gwiazdami 14”: Pavlović skomentowała odejście Kaźmierskiej: “aż w oczach zakręciły mi się łzy”

Jeśli tylko zdrowie pozwoli, Dagmara będzie miała szansę na ostatni taniec w finale. To byłoby emocjonujące zakończenie dla jej historii w “Tańcu z Gwiazdami”. Stacja telewizyjna już wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie, wyrażając nadzieję na poprawę stanu zdrowia uczestniczki.

Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę, że Dagmara Kaźmierska nie poddawała się łatwo, mimo swoich kontuzji. Nawet z poważnymi problemami z nogami, kontynuowała taniec. Jednak pęknięcie żebra stanowiło zbyt duży problem. Po upadku na treningu, musiała podjąć trudną decyzję o wycofaniu się z programu.

Dagmarę Kaźmierską zobaczymy w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji: pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu”- czytamy na portalu Świat Gwiazd.

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Fani nie mogą doczekać się powrotu Kaźmierskiej do TzG

Jak się okazuje, istnieje nadzieja na jej powrót, który byłby gorąco przyjęty przez fanów programu. Wszyscy z niecierpliwością oczekują, czy Dagmara będzie mogła zatańczyć jeszcze raz z Marcinem Hakielem. Jeśli tylko zdrowie pozwoli, finałowy odcinek “Tańca z Gwiazdami” może okazać się niezwykle emocjonujący dla wszystkich fanów, którzy kibicowali Dagmarze przez całą jej przygodę w programie.

Jeśli tylko wszystko potoczy się po myśli, będziemy mogli jeszcze raz oglądać jej niezwykłe występy w finale programu “Tańca z Gwiazdami”.

Trzymamy kciuki!

Źródło: ŚwiatGwiazd.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej