Połącz się z nami

Jest oświadczenie w sprawie czwartego jurora w „Tańcu z Gwiazdami”! Kto nim zostanie?

Rozrywka

Jest oświadczenie w sprawie czwartego jurora w „Tańcu z Gwiazdami”! Kto nim zostanie?

 Niedawno pisaliśmy o tym, że Michał Malitowski był zmuszony zrezygnować z funkcji jurora w „Tańcu z gwiazdami”. Kto zatem zasiądzie na jego miejscu? Polsat wydał oświadczenie w tej sprawie!

Pierwszy odcinek wzbudził kontrowersję nie tylko za sprawą Justyny Żyły, która została ostro skrytykowana przez jurorów, ale również przez to, że na czwartym fotelu jurora zabrakło Michała Malitowskiego. Widzowie nie kryli zdziwienia i wszyscy zastanawiali się co takiego się stało, że tancerz nie pojawił się w premierowym odcinku programu.

Po czasie menadżerka Malitowskiego oznajmiła, że tancerz doznał poważnej kontuzji i w najbliższym czasie nie będzie mógł uczestniczyć w odcinkach na żywo. Fani jurora mieli jednak nadzieję, że jego stan szybko się poprawi i w najbliższym czasie zasiądzie na miejscu sędziego.

Niestety tak się nie stało, kilka dni temu Michał wydał oświadczenie, w którym poinformował widzów, że w tej edycji nie zobaczymy go w roli oceniającego uczestników „Tańca z gwiazdami”. Chociaż taka decyzja jurora wydaje się być zrozumiała, to jednak wielu widzom ciężko się z nią pogodzić.

Od tej chwili media zaczęły spekulować na temat zastępstwa Michała. Mówiono, że najpewniejszą kandydatką na to miejsce jest Edyta Herbuś. Jednak, jak się okazało, to tylko pomówienia. Przedstawicielka Polsatu postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości:

„Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora na miejsce Michała Malitowskiego” – oświadczyła portalowi Wirtualne Media.

Wygląda na to, że ta edycja będzie zupełnie inna niż pozostałe. To pierwsza edycja, w której uczestników oceniać będzie trzyosobowe jury.

Ciekawe, czy nowa formuła na stałe zagości w programie, czy tylko w tej edycji w jury zasiądzie trójka sędziów. Jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry