“Jestem za ładna, żeby pracować”. Młoda TikTokerka wywołała burzę [FOTO]

9 listopada 2022
Przez: : obcas

“Jestem za ładna, żeby pracować”. Młoda TikTokerka wywołała burzę. Lucy Welcher jest bardzo popularną twórczynią na TikToku. Zasłynęła głównie z filmików nagrywanych podczas jazdy samochodem. Ostatnio jednak spadła na nią lawina krytyki – wszystko przez jedno z nagrań, które po fali hejtu postanowiła nawet usunąć. Stwierdziła tam, że jest zbyt ładna, aby codziennie wstawać do pracy jak inni ludzie. To bardzo nie spodobało się jej widzom. Wielu z nich podważyło jej zdanie. Czy słusznie?

“Jestem za ładna, żeby pracować”. Młoda TikTokerka wywołała burzę.

Czy można być zbyt ładnym, aby trudzić się podjęciem regularnej pracy, jak cała reszta społeczeństwa? Zdaniem pewien popularnej TikTokerki – owszem. Lucy Welcher jest dość popularną twórczynią na TikToku. W portalu zgromadziła już ponad 10 milionów polubień, a obserwuje ją ponad 80 tysięcy osób. Lucy zasłynęła z krótkich filmików tworzonych podczas jazdy samochodem. W jednym z ostatnich mocno jednak podpadła obserwującym. Tym razem TikTokerka rozważała na temat pracy. Nagle wypaliła, że jest zbyt ładną osobą, aby zawracać sobie głowę pracą – tak, jak robią to inni. Młoda twórczyni mówiła wprost:

Nie chcę pracować do końca życia. Czy wyglądam, jakbym chciała wstawać o 6 rano każdego pieprzonego dnia przez następne 60 lat? Nie! Jestem na to za ładna!

Jak łatwo się domyślić, na Lucy Welcher natychmiast spadła lawina krytyki. Obserwującym bardzo nie spodobało się to, w jaki sposób podchodzi do sprawy. Pod nagraniem pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy.

jestem za ładna żeby pracować

“Jestem za ładna, żeby pracować”. Młoda TikTokerka wywołała burzę! foto: zrzut ekranu TikTok

ZOBACZ TAKŻE: Był w seminarium. Teraz zdradza sekrety Kościoła – niewiarygodne, co robią księża po spowiedzi

TikTokerka nie poradziła sobie w krytyką? Nagranie zniknęło z jej profilu

Tak jak wcześniej wspomniano – pod materiałem Lucy zaroiło się od nieprzychylnych komentarzy. Niedługo później nagranie po prostu zniknęło. Wygląda więc na to, że internauci zmusili twórczynię do refleksji.

źródło: o2.pl, TikTok; foto: zrzut ekranu TikTok

@luluhasfun Christmas isn’t a holiday it’s a lifestyle🤩 #christmas #starbucks #merrychristmas ♬ original sound – 👼🏼🤍🦌⛸✨❄️⛄️

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej