Połącz się z nami

Joanna Bałdys: [ Warsaw Shore, Don Kasjo, Instagram]

Opisy gwiazd

Joanna Bałdys: [ Warsaw Shore, Don Kasjo, Instagram]

Joanna Bałdys to jedna z uczestniczek, które dołączyły do grona znanych już gwiazd programu ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’. Wszystko wskazuje na to, że wśród ekipowiczów czuje się naprawdę dobrze i z większością z nich znalazła wspólny język. Jeśli jesteście ciekawi, co więcej o niej wiadomo, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Joanna Bałdys: ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Wszystko wskazuje na to, że Asia jest jedną z najmłodszych uczestniczek ,,Warsaw Shore’’. Na pewno może pochwalić się nieprzeciętną urodą, na którą panowie bardzo często zwracają swoją uwagę. Co prawda, do programu dołączyła dopiero w dwunastym sezonie, jednak nie potrzebowała dużo czasu, aby się tam zadomowić. Zdobyła sympatię pozostałych uczestników, a także liczne grono fanów, które bacznie obserwuje jej poczynania w produkcji oraz social mediach.

Asia ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’ to program, który wzorowany jest na amerykańskiej produkcji. Dotychczas, stacja MTV wyprodukowała już trzynaście sezonów i wszyscy fani imprezowiczów z Warszawy mogą być pewni, że na tym się nie skończy. Asia dołączyła tam w trakcie dwunastego sezonu, w roli ,,terminatora’’. Oznacza to, że musiała wyeliminować pozostałych chętnych na przygody w programie.

Asia i Don Kasjo ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Kasjusz Życiński, czyli jeden z uczestników poprzednich edycji nie krył od samego początku zainteresowania Asią. Razem przeżyli kilka romantycznych chwil, a także zbliżeń przed kamerami. Wszystko wskazuje na to, że spotykali się również w życiu prywatnym. W jednym z ostatnich odcinków ,,Warsaw Shore’’ doszło między nimi do konfliktu, w którym padło wiele nieprzyjemnych słów w stronę dziewczyny. Myślicie, że powinna o nich zapomnieć i dać szanse sobie i Don Kasjo?

Joanna Bałdys: Instagaram

Asia z ,,Warsaw Shore’’ prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @asiamtv. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 46 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry