Połącz się z nami

Joanna Jabłczyńska: [wiek, filmy, mąż, dzieci, Instagram]

Opisy gwiazd

Joanna Jabłczyńska: [wiek, filmy, mąż, dzieci, Instagram]

Joanna Jabłczyńska to niewątpliwie jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek, które możemy oglądać w serialach telewizyjnych. Duże zainteresowanie wzbudza jej życie prywatne, kariera oraz początki w branży filmowej. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Joanna Jabłczyńska: wiek

Aktorka pochodzi z Warszawy, urodziła się 9 grudnia 1985 roku, a więc ma 34 lata. Niewątpliwie, dla wielu zaskoczeniem może być jej wykształcenie. Mianowicie, ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Była właścicielką jednaj z kancelarii prawnych w Warszawie, lecz po rzekomych problemach w jej prowadzeniu dołączyła do zespołu innej z nich. Jest również pasjonatką sportu. Między innymi trenuje biegi, triathlon oraz kolarstwo górskie.

Joanna Jabłczyńska: filmy

Karierę artystyczną zaczęła już wieku dziecięcym. Występowała w znanym zespole Fasolki, była prowadzącą programu Teleranek oraz pracowała w różnych stacjach dla młodzieży. Największą popularność zyskała dzięki roli Maty Konarskiej w serialu Na Wspólnej, jednakże zanim do tego doszło zagrała między innymi w Klanie i Trzy szalone zera. Widzowie dobrze odebrali ją także w filmach Nigdy w życiu!, Tylko mnie kochaj oraz Dlaczego nie!.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez J (@joannajablczynska)

Joanna Jabłczyńska: mąż

W 2017 roku wyszła za mąż za znajomego z kancelarii. Kobieta bardzo dba o swoje życie prywatne. Ich ślub był utrzymany w tajemnicy. Jeśli wierzyć informacjom, do których możemy dotrzeć w sieci, zdjęcia z ceremonii młoda para drukowała zagranicą. Często podkreśla, że swoje życie prywatne oddziela od zawodowego i trzeba przyznać, że wychodzi jej to naprawdę dobrze.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jo (@joannajablczynska)

Joanna Jabłczyńska: dziecko

Wiele razy pojawiały się już spekulacje na temat ciąży aktorki. Jednakże, za każdym razem dementowała je, przy czym bezsprzecznie pomagał jej wyuczony zawód. Do tej pory nie wiadomo, czy Jabłczyńska została już mamą, czy ten ważny okres w życiu kobiety jest nadal przed nią.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez(@joannajablczynska)

Joanna Jabłczyńska: Instagram

Gwiazda serialu Na Wspólnej prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @joannajablczynska. Aktualnie jej aktywność śledzi tam ponad 89 tysięcy użytkowników.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@joannajablczynska)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry