Połącz się z nami

Joanna Jarmołowicz urodziła! Jak ma na imię synek?

Z życia gwiazd

Joanna Jarmołowicz urodziła! Jak ma na imię synek?

Gwiazda znana z serialu „M jak miłość” urodziła. Joanna Jarmołowicz wydała na świat synka. Zdradziła nawet imię! Partner aktorki, Jan Królikowski, nie kryje radości. Tak samo jak babcia chłopca, Joanna Ostrowska-Królikowska. Cała rodzina pęka z dumy!

Joanna Jarmołowicz

To młoda polska aktorka telewizyjna. Gwiazda ma 25 lat, lecz młody wiek nie powstrzymał jej przed zrobieniem kariery! Znamy ją przede wszystkim z serialu „M jak miłość„. Wystąpiła również w znanej polskiej produkcji filmowej „Planeta singli” zarówno w roku 2016, jak i 2018 oraz 2019. Wraz z Janem Królikowskim tworzą parę, a niedawno przyszło na świat ich pierwsze dziecko. Z powodu narodzin nie tylko świętuje para, cieszy się cała rodzina. Sławna babcia synka również nie może ukryć szczęścia i postanowiła podzielić się cudowną nowiną na swoim Instagramie!

Joanna Jarmołowicz została mamą

19 września przyszło na świat pierwsze dziecko aktorki. Wraz z partnerem, Janem Królikowskim, nie trzymali długo tej wiadomości dla siebie. Postanowili podzielić się z mediami oraz fanami tą wesołą informacją. Na Instagramie Joanna zamieściła zdjęcie, pod którym zamieściła wzruszający opis:

Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z Jankiem zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.

Gwiazda jest niewątpliwie bardzo szczęśliwa. Nie tylko ona postanowiła podzielić się z fanami tą wspaniałą nowiną. Zrobiła to również babcia chłopca, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie wnuka i podpisała je słowami:

Dzieci i wnuk. Jestem babcią! 19.09.2019 #babcia #prawdziwababcia #dzieci #jan #asia #love

Jak widać, cała rodzina jest szczęśliwa z powodu przyjścia na świat małego Józefa. Od nas również najlepsze życzenia dla całej rodziny! Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

View this post on Instagram

?@crolikovska ♥️

A post shared by Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz) on

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry