Połącz się z nami

Joanna Koroniewska pokazała mamę. Opublikowała poruszający wpis i zaapelowała do wszystkich kobiet!

Joanna Koroniewska pokazała mamę

News

Joanna Koroniewska pokazała mamę. Opublikowała poruszający wpis i zaapelowała do wszystkich kobiet!

Joanna Koroniewska pokazała mamę po raz pierwszy. Aktorka w poruszającym poście zwróciła uwagę na raka piersi, który przyczynił się do śmierci jej mamy. Asia wydała również bardzo ważny apel do wszystkich kobiet.

Joanna Koroniewska-Dowbor to znana i uwielbiana aktorka oraz prezenterka telewizyjna. Ukończyła PWSFTviT w Łodzi oraz Warszawską Szkołę Reklamy. Swoją największą popularność zawdzięcza roli Małgosi w serialu „M jak miłość”. Pracowała także w Teatrze Polskiego Radia. Co ciekawe, Koroniewska jest również aktorką dubbingową. Jej głos mogliśmy słyszeć w polskiej wersji audiobooka „Pięćdziesiąt twarzy Greya” oraz wielu filmach animowanych takich jak „Hannah Montana” czy „Krowy na wypasie”. Brała także udział w wielu programach telewizyjnych, m.in. „Taniec z gwiazdami”, „Tylko nas dwoje” czy „Kocham cię, Polsko!”.

Joanna od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Maciejem Dowborem. Wspólnie wychowują dwie córeczki – Janinę i Helenę.

Zobacz także: Joanna Koroniewska miała wypadek samochodowy: „Skasowałam samochód całkowicie”!

Joanna Koroniewska pokazała mamę po raz pierwszy – opublikowała poruszający wpis!

Aktorka prężnie działa również w mediach. Razem ze swoim mężem prowadzą wspólny kanał w serwisie YouTube, a ponadto Joanna rozwija się na Instagramie. Regularnie publikuje tam posty, relacje i prowadzi kampanie reklamowe. Warto również wspomnieć o akcji, którą wraz z Maciejem Dowborem rozpoczęli na początku pandemii koronawirusa. Para prowadziła, i prowadzi do dziś, relacje na żywo i filmy o nazwie „Domówka u Dowborów”, do których zapraszane są znane gwiazdy.

Tym razem na Instagramie aktorki pojawił się wyjątkowy, poruszający i ważny post. Joanna Koroniewska po raz pierwszy pokazała mamę.

„Minęło dokładnie 20 lat i 11 dni od jej śmierci. I jednej z największych tragedii w moim życiu. To tak strasznie dawno temu. Tak wiele się zmieniło a mimo wszystko ból nadal pozostał. I pewnie będzie mi towarzyszył zawsze” – rozpoczęła Asia.

W dalszej części dowiadujemy się, że mama aktorki zmarła z powodu raka piersi. Przypomnijmy, że październik jest miesiącem świadomości raka piersi, a 15 października obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Koroniewska zaapelowała do wszystkich kobiet, aby regularnie się badały. Wczesne wykrycie choroby zwiększa bowiem szansę na jej całkowite leczenie.

„Ten miesiąc jest miesiącem walki z rakiem piersi, choroby, której mojej Mamie nie udało się pokonać. Ciągle mówimy o badaniach, ale czy je rzeczywiście wykonujemy?! Czy wiecie, że na fantomie możecie same nauczyć się wykrywać zmiany w piersiach?! Że NAPRAWDĘ badanie może uratować nam życie?! Kochani! 💞💕💓💗Wspieram WSZYSTKICH w walce z tą okropną chorobą i namawiam WSZYSTKICH do badań !!” – czytamy w poście Joanny.

View this post on Instagram

Nigdy wcześniej nie pokazywałam Mamy. Dlaczego teraz się na to zdecydowałam? Minęło dokładnie 20 lat i 11 dni od jej śmierci. I jednej z największych tragedii w moim życiu. To tak strasznie dawno temu. Tak wiele się zmieniło a mimo wszystko ból nadal pozostał. I pewnie będzie mi towarzyszył zawsze. Była taka pozytywna, zawsze uśmiechnięta. Ja zostałam sama. Bez ojca, rodzeństwa. Na wiele lat. Boli nadal i pewnie zawsze będzie bolało. Nie lubię października. Zawsze będzie kojarzył mi się z jej odejściem. Ale paradoksalnie ten miesiąc jest miesiącem walki z rakiem piersi, choroby, której mojej Mamie nie udało się pokonać. Ciągle mówimy o badaniach, ale czy je rzeczywiście wykonujemy?! Czy wiecie, że na fantomie możecie same nauczyć się wykrywać zmiany w piersiach?! Że NAPRAWDĘ badanie może uratować nam życie?! Kochani! 💞💕💓💗Wspieram WSZYSTKICH w walce z tą okropną chorobą i namawiam WSZYSTKICH do badań !! Ja widziałam w szpitalu z Mamą młode dziewczyny, którym dzięki szybkiej diagnozie się udało! Oby w naszym życiu było jak najmniej takich tragedii. Dlaczego po tylu latach zdecydowałam się na ten krok? Ponieważ pomyślałam sobie, że jeśli przez publikację tego zdjęcia choć jedna dziewczyna zadba o siebie i pójdzie w końcu na badania to warto było to zrobić. Pamiętajcie Kochani żeby przypilnować też swoich najbliższych! Ściskam wierząc, że to miało sens i licząc na Waszą wyrozumiałość i naprawdę ogromną delikatność całej sprawy. #europejskidzieńwalkizrakiempiersi #europejskidzienwalkizrakiempiersi #rozowypazdziernik #rak #stoprakowi #badajsie #💖

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry