Połącz się z nami

Joanna Krupa przez ciąże będzie musiała ZREZYGNOWAĆ z „Top Model”?! Kto ją ZASTĄPI?

Z życia gwiazd

Joanna Krupa przez ciąże będzie musiała ZREZYGNOWAĆ z „Top Model”?! Kto ją ZASTĄPI?

O tym, że Joanna Krupa zostanie po raz pierwszy mamą, dowiedzieliśmy się w zeszłym tygodniu, kiedy swój sekret zdradziła w programie „Dzień Dobry TVN”. Teraz wszyscy zaczęli się zastanawiać kto zajmie jej miejsce w programie „Top Model”, kiedy Joasia będzie już w zaawansowanej ciąży! Jest komentarz produkcji! Zobaczcie!

Niecały rok po tym, jak Krupa została żoną producenta Douglasa Nunesa, poinformowała wszystkich o tym, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda nie kryje swojego szczęścia i chętnie chwali się na swoim profilu w mediach społecznościowych, zdjęciami USG czy wizytami u lekarza. W rozmowie w programie śniadaniowym powiedziała:

„Zrobiłam dwa testy, na wszelki wypadek. […] Zawsze chciałam być matką, tylko nie byłam gotowa. Cieszę się jednak, że czekałam na odpowiednią osobę”.

Sądząc po słowach Krupy i śledząc jej profil na Instagramie można wywnioskować, że gwiazda czuje się świetnie i nadal czynnie bierze udział w kolejnych nagraniach castingów do programu „Top Model”. Show na naszych antenach będziemy mogli oglądać już jesienią tego roku.

Wszystko wskazuje na to, że większą część wakacji Joanna spędzi w Polsce ze względu na swoje obowiązki zawodowe. Podczas jej pobytu w naszym kraju, ma towarzyszyć jej mąż Douglas, który będzie wspierał przyszłą mamę. Ale co dalej? Czy Joasia da radę pojawić się na wielkim finale „Top Model”?

Jak już wiadomo, Krupa zostanie mamą w trakcie trwania programu. Więc jeśli nie zobaczymy jej podczas wielkiego finału to czy TVN już szuka zastępstwa? Jest komentarz stacji w tej sprawie!

„Nie ma takich planów. Uczestnictwo Joanny w finale „Top Model” zależeć będzie tylko od decyzji i samopoczucia naszej gwiazdy”– powiedziała Joanna Górska, dyrektor działu PR stacji TVN.

Wszystko wskazuje na to, że fani Joasi jak na razie mogą być spokojni, bo jako jurorka jest ona niezastąpiona i naprawdę ciężko sobie wyobrazić „Top Model” bez Joanny Krupy! Zapewne czas pokaże, czy zobaczymy Joasie w finale. My trzymamy kciuki za nią, życzymy jej dużo spokoju i zdrowia!

Myślicie, że jest ktoś, kto godnie zastąpiłby Joanne Krupę w programie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry