Połącz się z nami

Smutna wiadomość! Joanna Krupa w ŻAŁOBIE! „Spoczywaj w pokoju mały aniołku…”

Z życia gwiazd

Smutna wiadomość! Joanna Krupa w ŻAŁOBIE! „Spoczywaj w pokoju mały aniołku…”

Joanna Krupa poinformowała za pomocą mediów społecznościowych o tym, że jest w żałobie. Jak napisała na Instagramie, w zeszły weekend odszedł jej wierny przyjaciel, Rugby, a gwiazda nie może pogodzić się z tym, że już go nie ma. Zobaczcie co napisała!

Joanna Krupa znana jest ze swojej miłości do zwierząt i nie raz mogliśmy się o tym przekonać. Jest ona srogą przeciwniczką naturalnych futer, a na jej profilu w mediach społecznościowych, co chwilę zachęca do pomagania zwierzakom, które nie mają domu! Angażuje się w kampanie społeczne, w których bardzo często właśnie zwraca uwagę na losy psów żyjących w schroniskach.

Przez jakiś czas na antenie TVN prowadziła również program „Misja Pies”, w którym zachęcała widzów nie do kupowania, a właśnie adoptowania bezdomnych piesków. Jej dobre serce i miłość, jaką darzy zwierzęta znają wszyscy, którzy chociaż raz widzieli jej wypowiedzi w telewizji. Joanna sama jest posiadaczką kilku zwierząt, a wspólnymi zdjęciami ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi chętnie chwali się w social mediach.

Ostatnio musiała jednak podzielić się ze swoimi fanami bardzo przykrą wiadomością. Jak czytamy w poście jurorki „Top Model”, musiała ona ostatnio pożegnać jednego ze swoich ukochanych czworonogów! Modelka umieściła na swoim profil zdjęcie ukochanego psiaka i dodała bardzo wzruszający komentarz.

„Moje serce pękło na tysiąc kawałków, a do tego jestem tak daleko… Spoczywaj w pokoju, Rugby. Czasem życie nie ma zbyt wiele sensu. Zabierane są nam rzeczy, które tak kochamy…”.

O komentarz pokusił się również były mąż Joasi, Romain Zago, dla którego york był również przyjacielem.

„Mój Syn na zawsze… Będę się modlił za niego i z nim do końca mojego życia. Rugby był najpiękniejszą psiną na świecie. Kocham Cię na zawsze Rugby”– napisał Zago.

Kilka godzin później Joasia przypomniała wszystkim zdjęcie z sesji promocyjnej dla organizacji PETA, na którym pozuje właśnie ze swoim ukochanym czworonogiem Rugby.

„Wciąż nie mogę otrząsnąć się z myśli, że cię nie ma i nigdy już cię nie zobaczę. Byłeś idealnym modelem! Jestem pewna, że uratowałeś wiele żyć i zainspirowałeś innych do adopcji”– napisała wyraźnie zasmucona Krupa.

Joanna Krupa nie pierwszy raz rozstaje się ze swoim czworonożnym przyjacielem. Jednak Rugby był dla niej wyjątkowym psiakiem, a zdjęcia z kampanii dla organizacji PETA nie pozwolą jej na długo o nim zapomnieć!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry