Połącz się z nami

Joanna Krupa: [wiek, modelka, kariera, Top Model, mąż, dziecko, Instagram]

Opisy gwiazd

Joanna Krupa: [wiek, modelka, kariera, Top Model, mąż, dziecko, Instagram]

Joanna Krupa to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych polskich modelek. Warto zaznaczyć, że jej kariera ma wymiar międzynarodowy. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat oraz jak wygląda jej życie prywatne, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że Krupa urodziła się 23 kwietnia 1979 roku. W związku z czym, na chwilę obecną ma 41 lat. Pochodzi z Warszawy, lecz już jako pięciolatka wraz z matką i młodszą siostrą Martą wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, a konkretniej Chicago. Aktualnie mieszka w Los Angeles. Jest wielką fanką zwierząt, o których prawa mocno walczy.

Joanna Krupa: kariera

Okazuje się, że kobieta w młodości trenowała taniec klasyczny. Kiedy skończyła 13 lat, mama zapisała ją do szkoły dla modelek. Rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie ,,Zostań laską Snoop Doga’’. Niedługo później zaczęła karierę jako fotomodelka. Na swoim koncie ma wiele sesji zdjęciowych, dzięki którym pojawiała się na okładkach magazynów publikowanych na całym świecie. Wzięła udział w amerykańskiej wersji programu ,,Taniec z gwiazdami’’ oraz ,,Starsza pani musi fiknąć’’ i ,,The Real Housewives of Miami’’.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Jupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa: Top Model

Krupa jest gospodynią oraz przewodniczącą jury w polskiej wersji programu ,,Top Model’’. Z tą produkcją telewizyjną emitowaną na antenie TVN jest związana od pierwszej edycji, a więc od 2010 roku. Na swoim koncie, modelka ma także gościnne udziały w filmach i serialach.

Joanna Krupa: mąż

Modelka ma za sobą nieudane małżeństwo z amerykańskim przedsiębiorcą Romainem Zago. Jednakże, ich relacja rozpadła się po czterech latach. W 2018 roku ponownie wyszła za mąż. Jej aktualnym partnerem jest Douglas Nunes. Rok później na świecie powitali pierwsze dziecko Ashę-Leigh.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Joupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa: Instagram

Przewodnicząca jury ,,Top Model’’ prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @joannakrupa. Jej aktywność śledzi tam ponad 1,8 miliona użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanpa (@joannakrupa)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry