Joanna Krupa zrzuca pociążowe kilogramy – pokazała swój trening!

1 kwietnia 2020
Przez: : MC

Joanna Krupa zrzuca pociążowe kilogramy. Na swoim Instagramie opublikowała filmik, na którym pokazuje jak intensywnie ćwiczy. Fani są zachwyceni formą Asi!

View this post on Instagram

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa)

Kim jest Asia?

Joanna Krupa jest światowej sławy polska modelką, która ma fanów na całym świecie. Ponadto na Instagramie obserwuje ją aż 1,7 milion osób! Warto wspomnieć, że Asia w listopadzie ubiegłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko! Chętnie dzieli się zdjęciami swojej córki Ashy-Leigh w mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa)

Zobacz także: Joanna Krupa w samej bieliźnie

podczas panującej kwarantanny myślała, że schudnie. Jak sama napisała:

Myślałam, że troszkę schudnę, ale mąż uwielbia gotować. Może ktoś inny powiedziałby, że nie widać, że byłam w ciąży, ale ja sama wiem, jak wyglądałam przed ciążą i chcę to zrobić dla siebie…

Jak widać, Asia nie rzuca słów na wiatr i szybko rozpoczęła ostre treningi. Modelka zaznacza również, że nie tylko treningi to klucz do idealnej sylwetki, ale ważna jest przede wszystkim dieta. Asia wspomniała również, że warto wspomagać się różnego rodzaju zabiegami:

4 miesiące po ciąży i wreszcie mam wrażenie, że na końcu tunelu jest światło i w końcu odzyskam moje ciało sprzed ciąży. (…) Będę szczera i powiem, że ćwiczenia i prawidłowe odżywianie się to główny klucz, ale nie mogę uwierzyć, że ogromna różnica, jaką widzę po zaledwie 2 brazylijskich sesjach masażu lympatycznego w tym tygodniu. To było prawdziwe błogosławieństwo! – zdradziła.

Na swoim Instagramie opublikowała filmik, na którym pokazuje ćwiczenia na trampolinie.

Pod postem Joanny pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

“Co za forma Asiu 😻❤️ widać efekty 🔥”

“Tak najlepiej zacząć dzień 💞 endorfiny podskakują i chce się żyć 💪🦋”

“Super 💪tak trzymać 😘♥️👌”


My również jesteśmy zachwyceni figurą Asi!

źródło: Instagram Joannakrupa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej