Joanna Kurowska: [wiek, filmy, Graczykowie, córka, mąż, Instagram]

24 lipca 2020
Przez: : KS

Joanna Kurowska należy do grona aktorek, które w polskiej branży filmowej są znane już od wielu lat. Kobieta cieszy się dużą sympatią wśród widzów, których niedawno poinformowała, że na antenę wraca serial, który niegdyś podbił ich serca. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, koniecznie przeczytajcie artykuł poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Joanna Kurowska (@joannakurowska_official)

Joanna Kurowska: wiek

Aktorka pochodzi z Gdańska, a urodziła się 25 listopada 1964 roku. W związku z tym, w tym roku będzie obchodzić swoje 56. urodziny. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w Wejherowie udała się na studia do Łodzi. Została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Możemy ją oglądać zarówno w produkcjach telewizyjnych i filmowych, jak i na deskach teatrów. Ponadto, jest utalentowana wokalnie.

Joanna Kurowska: filmy

Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w komediowych serialach telewizyjnych. Telewidzowie, między innymi mieli okazję oglądać ją w ,,Czterdziestolatek. 20 lat później’’, ,,13 posterunku’’ i ,,Świecie według Kiepskich’’. Oprócz tego, zagrała w ,,Blondynce’’ oraz ,,Dniu świra’’. W programach pojawiała się również w roli lektora – na przykład w pierwszej edycji ,,Gogglebox. Przed telewizorem’’.

Joanna Kurowska: Graczykowie

Serial ,,Graczykowie’’ był niegdyś prawdziwym hitem wśród wielbicieli szklanego ekranu. Wielu z nich ubolewało w momencie gdy zniknął z anteny. Kurowska wcielała się tam w główną bohaterkę, a jej serialowym mężem był Zbigniew Buczkowski. Niedawno, na swoim profilu na Instagramie zamieściła okładkę magazynu, na której możemy zobaczyć oboje aktorów. Tym samym wielbicielom produkcji zrobiła wielką nadzieję na powrót ich ulubionych bohaterów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przewska (@joannakurowska_official)

Joanna Kurowska: mąż

Jej mężem przez 17 lat był Grzegorz Świątkiewicz. Niestety, po długiej walce z chorobą, mężczyzna zmarł w 2014 roku. Owocem ich związku jest córka Zofia, która na świat przyszła w 2001 roku. Jakiś czas temu, aktorka wyznała, że stara się ułożyć sobie życie z nowym partnerem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez rowska (@joannakurowska_official)

Joanna Kurowska: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @joannakurowska_official, a jej aktywność śledzi tam ponad 17 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joska (@joannakurowska_official)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej