Połącz się z nami

Joanna Liszowska w gorsecie. Musicie to zobaczyć!

Moda i uroda

Joanna Liszowska w gorsecie. Musicie to zobaczyć!

Joanna Liszowska w gorsecie. Musicie to zobaczyć! Aktorka wyeksponowała swoje piękne piersi, od których nie można oderwać wzroku. Wygląda olśniewająco.

Joanna zadebiutowała na małym ekranie w serialu Szpital na perypetiach mogliśmy ją również zobaczyć w serialach takich jak: M jak miłość, Na dobre i na złe oraz Prawo Agaty. Od 7 lat Joanna odgrywa jedną z głównych ról – Patrycję Kochan w hitowym serialu Polsatu PrzyjaciółkiCelebrytka wygrała drugą edycję programu rozrywkowego Jak oni śpiewają, a nagrana przez nią piosenka pt. Teraz już wiem znalazła się na płycie Piotra Rubika.

Joanna zdobyła nagrodę Wiktor w kategorii Największe odkrycie telewizyjne w 2007 roku, dwa lata później została nominowana do nagrody Złotej Kaczki w kategorii Najlepsza rola kobieca sezonu 2008/2009 za film ZmianaCelebrytka została również nominowana w plebiscycie Viva Najpiękniesi w kategorii Najpiękniejsze Polki.

W życiu prywatnym aktorka związana była ze szwedzkim milionerem Olą Semeke. Jest on właścicielem Bygg&Konsult AB. Para sakramentalne „tak” powiedziała sobie 24 lipca 2010 roku w katedrze św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy. Małżeństwo ma dwie córki: ośmioletnią Emmę i dwa lata młodszą Stellę. Niestety, rok temu para rozwiodła się.

Joanna Liszowska w gorsecie. Musicie to zobaczyć!

Joanna swój talent aktorski rozwija nie tylko w serialach, czy filmach, ale także na deskach teatru. W najnowszym spektaklu Piękna Lucynda w Teatrze 6. Piętro Liszowska odgrywa jedną z głównych ról. Na najnowszym ze zdjęć aktorki z beckstage’u możemy zobaczyć Joasię w towarzystwie Hanny Śleszyńskiej i Adrianny Kaskiej. Aktorki zaprezentowały się w bardzo obcisłych gorsetach eksponujących ich piękne kształty. Jednak zdecydowaną zwyciężczynią jest Joasia! To od niej nie tylko jej koleżanki nie mogą oderwać wzroku, ale my również! Liszowska wygląda obłędnie!


Fajny widok 😂😋👍

Piękna Lucynda❤️- Asiu byłaś najlepsza

Piękne 😻😊

Pozdrawiam piękne dziewczyny buziaczki💋💋💋❤❤❤🌹🌹🌹💛💛💛😘😚


Piękne Wy😍😍😍

A Wam jak podoba się Joanna Liszowska w cielistym gorsecie przed premierą spektaklu? Bo my jesteśmy zachwyceni jak świetnie wygląda!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry