Połącz się z nami

Joanna Mazur wyjawiła prawdę o Michale Stawickim! Są parą nie tylko na bieżni?

Z życia gwiazd

Joanna Mazur wyjawiła prawdę o Michale Stawickim! Są parą nie tylko na bieżni?

Niedawno w jednym z wywiadów, Joanna Mazur opowiedziała o relacji jaka łączy ją z Michałem Stawickim, który towarzyszy jej podczas biegu. Czy gwiazdę „Tańca z gwiazdami” i jej przewodnika łączy coś więcej? Przekonajcie się sami!

Joanna Mazur, niewidoma paraolimpijka, dzięki udziałowi z tanecznym show „Taniec w Gwiazdami”, stała się bardzo medialna. Jej niesamowite występy w programie budzą zachwyt i podziw. Dla wielu niepojęte jest to, jak niewidząca kobieta może tak perfekcyjnie wykonywać choreografie poszczególnych tańców. Bez wątpienia finał show należy do niej.

Ponadto jej popularność wzrosła po tym, jak przed jednym z występów w programie wyświetlono filmik, który obnażył warunki, w jakich na co dzień żyje biegaczka. Prawda zbulwersowała wszystkich i wielu postanowiło pomóc uczestniczce. Od tej chwili życie Joanny zmieniło się diametralnie. Otrzymała ona stosowaną pomoc, która znacznie podwyższyła standardy jej życia.

We wszystkich tych działaniach, oprócz jej tanecznego partnera Jana Klimenta, wspiera ją również jej trener i  partner biegowy, Michał Stawicki. Podczas jednego z wywiadów, zapytana o to, czy łączy ją coś więcej z Michałem, Joanna odpowiedziała:

„Ależ nie! Jesteśmy parą tylko na bieżni, nie prywatne… Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu, mamy tę samą pasję i wspólny cel, więc jak moglibyśmy się nie przyjaźnić? Gdy gdzieś idę z Michałem, nie muszę nawet zabierać laski. Przy nim czuje się bezpieczna.

Wielu nie wierzy w przyjaźń w damsko- męską i uważa, że nawet jeśli takowa istnieje to prędzej, czy później przeistacza się w coś więcej.

Też jesteście tego zdania?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry