Połącz się z nami

Joanna Moro pozuje bez ubrania w ciąży! Przepiękne zdjęcia

Z życia gwiazd

Joanna Moro pozuje bez ubrania w ciąży! Przepiękne zdjęcia

Joanna Moro pozuje bez ubrania w ciąży w otoczeniu ślicznej scenerii. Odważna sesja zaskoczyła wszystkich. Jakiś czas temu poinformowała fanów, że spodziewa się trzeciego dziecka. Zobaczcie zdjęcia aktorki!

Joanna Moro w ciąży

Aktorka jest szczęśliwą mamą dwóch synków– Mikołaja oraz Jeremiego. Na Instagramie zamieściła zdjęcia ze słonecznej Hiszpanii. Wygląda na nich na szczęśliwą i wypoczętą. Fotografie podpisała skłaniającym do namysłu tekstem:

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Pisze o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myśle jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy . 

Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piekna. Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby – bądźmy tolerancyjni względem siebie tez. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy!
Ja uwielbiam żywioł wody , jego bezkompromisowość i sile . W wodzie czuje się wolna lekka, czuje się częścią tego żywiołu. . Lubię się zupełnie zjednać z tonia wody bez żadnych ograniczeń!

Joanna Moro trzecia ciąża

Pod zdjęciami aktorki od razu zaczęły pojawiać się pochlebne komentarze na temat jej zdrowego podejścia do własnego ciała oraz wyglądu:

wygląda Pani pięknie i młodo. Gratuluję figury i malego szczęścia w Pani brzuszku


Pięknie Pani napisała ma Pani przepiękne ciało , i z brzuszkiem wygląda Pani bosko Gratuluję , udała się Pani naszemu Szefowi Życzę wszystkiego najlepszego 


Pani Joanna bardzo mądre słowa.


Zgadzam się i życzę cudownego dnia i nadchodzącego weekendu

Gratulujemy Joannie i życzymy wszystkiego dobrego! Co sądzicie o tego typu zdjęciach? Przypominamy, że Joanna Moro pozuje nago na Instagramie również na początku swojej ciąży, kiedy to właśnie zdecydowała się o niej poinformować swoich fanów. Pokazywanie brzuszka ciążowego i komentowanie przebiegu swojej ciąży stało się już chyba normą wśród gwiazd. Na Instagramie można spotkać niemal na każdym kroku ciążowe brzuszki!

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry