Połącz się z nami

Joanna Moro przyznaje się do ciężkiej sytuacji finansowej: „Jest bardzo trudno”!

Joanna Moro przyznaje się

Z życia gwiazd

Joanna Moro przyznaje się do ciężkiej sytuacji finansowej: „Jest bardzo trudno”!

Z powodu panującej pandemii koronawirusa działalność większości artystów została zawieszona. Problem ten dotknął przede wszystkim muzyków i aktorów. Joanna Moro otwarcie przyznaje się do trudnej sytuacji finansowej.

Joanna Moro urodziła się 13 grudnia 1984 roku w Wilnie. Jest litewską aktorką filmową, teatralną piosenkarką oraz prezenterką telewizyjną na stałe mieszkającą w Polsce. Brała udział w takich produkcjach jak „Klan”, „Barwy Szczęścia” czy „Blondynka”. Warto wspomnieć, że swoją największą popularność zawdzięcza roli Anny German w serialu „Anna German. Tajemnica białego anioła”.

View this post on Instagram

🤪tak mnie widzą

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Z powodu panującej pandemii koronawirusa rząd wprowadził wiele restrykcji. Jednym z pierwszych kroków minimalizacji rozprzestrzeniania się wirusa było zamknięcie kin, teatrów i innych instytucji związanych ze sztuką. W efekcie wielu artystów przestało otrzymywać wypłaty.

Joanna Moro przyznaje się do trudnej sytuacji finansowej

Aktorka od ponad 10 lat jest żoną Mirosława Szpilewskiego. Para poznała się jeszcze za czasów studiów. Mają trójkę dzieci: Mikołaja, Jeremiasza i Ewę, która urodziła się pod koniec stycznia bieżącego roku. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Z powodu pojawienia się nowego członka rodziny, Joanna musiała chwilowo zrezygnować z regularnej pracy. Niedługo później pojawiła się pandemia, która również pokrzyżowała plany powrotu do pracy.

Planowałam, że zagram parę spektakli w miesiącu, że sobie wyjadę na parę dni zdjęciowych na swoich warunkach, a teraz w ogóle nie wiem, co to będzie. Jest bardzo trudno” – zdradziła aktorka w rozmowie z Super expressem.

U mnie w ogóle jest ciężka sytuacja. Z jednej strony wiedziałam, że będę mniej zarabiać, bo mam małe dziecko. Poświęcam się, ale z drugiej strony nie mam szansy w ogóle sobie dorobić”  – dodała aktorka w dalszej części rozmowy.

Warto jednak zaznaczyć, że na dniach rząd rozpoczął 3. już etap odmrażania gospodarki, dzięki czemu otworzono fryzjerów, kosmetyczki, obiekty sportowe, a obostrzenia zdecydowanie się zmniejszyły. Istnieje więc szansa, że artyści już niebawem wrócą do pracy.

Mamy nadzieję, że sytuacja już niebawem stanie się stabilniejsza!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry