Połącz się z nami

Joanna Moro w stroju kąpielowym zachwyca figurą!

Joanna Moro w stroju kąpielowym

Moda i uroda

Joanna Moro w stroju kąpielowym zachwyca figurą!

Joanna Moro nie przestaje zachwycać figurą! Po raz kolejny opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia w stroju kąpielowym. Warto przypomnieć, że zaledwie kilka miesięcy temu Asia urodziła trzecie dziecko, a jej sylwetka wciąż robi wrażenie.

Joanna Moro jest litewską aktorką filmową, teatralną piosenkarką oraz prezenterką telewizyjną na stałe mieszkającą w Polsce. Swoją największą popularność zawdzięcza głównej roli w serialu „Anna German. Tajemnica białego anioła”. Wystąpiła również w „Klanie”, „Barwach Szczęścia” czy „Blondynce”. Ponadto wzięła udział w kilku programach rozrywkowych, m.in. „Tańcu z Gwiazdami”, czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Co ciekawe, Joanna w ostatnich dniach postawiła na odważną zmianę fryzury, a dokładnie jej kolor! Jak wygląda aktorka w różowych włosach? Zobacz TUTAJ!

Joanna Moro w stroju kąpielowym zachwyca figurą!

Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych. Co więcej, na samym Instagramie obserwuje ją aż 72,4 tys. osób! Słynie ze swojego zdrowego stylu życia – ćwiczy jogę i jest fanką morsowania.

Joanna dokładnie 15 sierpnia 2008 roku w Wilnie wzięła ślub z Mirosławem Szpilewskim, z którym wychowują trójkę dzieci – Mikołaja, Jeremiego oraz Ewę, która urodziła się na początku tego roku. Moro po trzeciej ciąży wciąż zachwyca swoją figurą! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, które podpisała:

„Lato, lato, lato czeka
razem z latem czeka rzeka
Razem z rzeka czeka las
A tam ciagle nie ma nas …”

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Czytamy:

„Naprawdę Jesteś mega pozytywną osobą ❤️”

„Ale jest Pani piękna! 😍🔥😘”

„Nic tylko czerpać radość z życia tak jak Pani ! Miłego dnia !!❤️”

„Przepiękna, naturalna i spełniona 😘👌🌸”

Jak podoba Wam się Joanna Moro w stroju kąpielowym? My jesteśmy zachwyceni!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry