Połącz się z nami

Joanna Moro zdradziła sekret swojej figury! Jak powrócić do formy sprzed ciąży?

Joanna Moro zdradziła sekret

Moda i uroda

Joanna Moro zdradziła sekret swojej figury! Jak powrócić do formy sprzed ciąży?

Joanna Moro zdradziła sekret swojej figury! Opowiedziała, jak udało jej się w tak krótkim czasie wrócić do formy sprzed ciąży. Ta metoda nie sprawdzi się u każdego.

Joanna Moro urodziła się 13 grudnia 1984 roku w Wilnie. Jest litewską aktorką filmową, teatralną, piosenkarką oraz prezenterką telewizyjną. Największą popularność zdobyła odgrywając główną rolę w serialu „Anna German. Tajemnica białego anioła”. Joanna grała również w takich produkcjach jak „Klan” czy „Barwy Szczęścia”. Ponadto wzięła udział w kilku programach rozrywkowych takich jak „Taniec z Gwiazdami”, czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Warto wspomnieć o ostatniej głośnej sprawie związanej z Joanną. Okazuje się, że najnowsza sesja zdjęciowa, w której aktorka wzięła udział razem ze swoją córeczką mocno nie spodobała się internautom. W komentarzach nie zabrakło mocnych słów, a obserwatorzy nie kryli swojego oburzenia.

Zobacz także: Joanna Moro pozuje jako Matka Boska – internauci nie mają litości!

Joanna Moro zdradziła sekret swojej figury!

Joanna prywatnie związana jest z Mirosławem Szpilewskim. Para pobrała się 15 sierpnia 2008 roku w kościele Piotra i Pawła w Wilnie. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: Mikołaja, Jeremiego i Ewę, która urodziła się na początku tego roku. Aktorka po trzech ciążach wciąż może pochwalić się zgrabną i piękną figurą. Co więcej, powrót do formy sprzed ostatniej ciąży zajął Asi jedynie kilka tygodni. Nic więc dziwnego, że cała masa kobiet chce poznać sekret jej szczupłej sylwetki!

Okazuje się, że sposób Joanny jest niezwykle prosty, ale nie zadziała na każdego. Warto jednak zaznaczyć, że aktorka wielokrotnie powtarzała, iż jej atrakcyjna figura w dużej mierze wynika z dobrych genów. Zapytana, jak udało jej się powrócić do formy, powiedziała:

„Ja specjalnie nie stresuję się swoją figurą, sylwetką. Nie trzymam się żadnej diety. Staram się jeść i tak żyć, żeby dobrze się czuć. I tak na razie jest” – wyznała.

A jakie są Wasze sposoby na szybki powrót do formy sprzed ciąży?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry