Joanna Opozda odgryza Królikowskiemu na temat ślubu!

14 października 2022
Przez: : M.S.

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego rozpadł się ponad pół roku temu, jeszcze zanim na świat przyszedł ich synek, Vincent. W ostatnim z wywiadów aktor wyznał, że żałuje ślubu z matką swojego syna. Teraz, Joanna Opozda odgryzła się Królikowskiemu w temacie ślubu.

Rozstanie Opozdy i Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia, a niedługo później okazało się, że młode małżeństwo spodziewa się dziecka. Rychły ślub nieco zdziwił opinię publiczną, dlatego spekulowano, że to właśnie ciąża aktorki przyczyniła się do tej decyzji.

Wielu nie wierzyło w trwałość związku Opozdy i Królikowskiego i jak się okazało, niestety, słusznie. Pod koniec lutego na świat przyszedł synek pary, a niedługo po jego narodzinach w mediach pojawiły się informacje o rozstaniu aktorskiej pary. Co więcej sugerowano, że Anek zdradził swoją ciężarną żonę z sąsiadką swojej żony, tajemniczą Izabelą.

Para przez długi czas milczała na ten temat, jednak po kilku miesiącach, byli partnerzy zaczęli wylewać na siebie wiadro pomyj. Na jaw wyszło wiele faktów związanych z rozstaniem, płaceniem alimentów i opieką nad synem. Joanna zarzuciła Królikowskiemu, że miga się od płacenia i opieki nad synem oraz pokazała wiadomości z pogróżkami od obecnej partnerki Antka. Aktor natomiast zapewnił, że wywiązuje się z obowiązku płacenia na syna, a także podkreślił, że to Opozda ogranicza mu kontakty z dzieckiem.

Opozda dogryzła Królikowskiemu na temat ślubu!

W ostatnim czasie Królikowski udzielił wywiadu, w którym rozpływał się nad swoją obecną partnerką i wyznał, że nie był szczęśliwy w związku z Opozdą. Co więcej, powiedział, że żałuje ślubu z matką swojego syna.

Antoni Królikowski
Antoni Królikowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

ZOBACZ TAKŻE: Królikowski żałuje ślubu z Opozdą

Po czasie do słów Królikowskiego odniosła się Joasia. W rozmowie z Pomponikiem aktorka przyznała, że także żałuje ślubu z Królikowskim:

“Ja też żałuję” – odpowiedziała krótko.

Joanna Opozda
Joanna Opozda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ponadto Opozda wyznała, że ma problem z zaufaniem, dlatego zdecydowała się na terapię:

“Mam problem z zaufaniem, na pewno. To jest do przepracowania. Terapia, absolutnie, ja opowiadałam o tym wielokrotnie, że terapia, czy leki, tak, ja zamierzam to przepracować na terapii”

Aktualnie aktorka zdecydowała się odciąć od medialnego szumu wokół swojej osoby i nie przejmować się bzdurami:

“Ja sobie radzę, bo po prostu muszę. Różnie bywa, ale staram się skupiać na pozytywach. Gdybym miała wejść w to, co się dzieje wokół mnie medialnie i żyć tym, gdybym się nie odcięła… Bo ja się odcięłam w pewnym momencie, uznałam, że szkoda życia. Ustaliłam sobie swoje priorytety, wiem, co jest w życiu ważne na tę chwilę i nie przejmuję się już bzdurami”

Źródło: Pomponik, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej