Joanna Opozda zaprezentowała swoją figurę po ciąży – zdradziła, czemu zawdzięcza tak atrakcyjną sylwetkę!

6 maja 2022
Przez: : MC

Joanna Opozda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w lesie, pozując w kwiecistej, zwiewnej kreacji. Aktorka zaprezentowała swoją figurę, a internauci zasypali gwiazdę masą pozytywnych komentarzy. Świeżo upieczona mama zdradziła, czemu zawdzięcza swoją sylwetkę.

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Kilka słów o Joannie

Joanna Opozda to popularna aktorka, modelka i influencerka, która może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Gwiazda aktywnie działa w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Zobacz także: Stan zdrowia syna Joanny Opozdy

Warto wspomnieć o życiu prywatnym Asi, o którym w ostatnim czasie było wyjątkowo głośno. Przypomnijmy, że gwiazda swego czasu tworzyła związek z Antonim Królikowskim. Para zdecydowała się wziąć ślub, a niedługo później ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Ich związek nie trwał jednak długo, ponieważ tuż przed rozwiązaniem, aktor odszedł do innej kobiety.

Zobacz także: Antek Królikowski jest nieuleczalnie chory

Joanna Opozda o powrocie do formy sprzed ciąży

Joanna urodziła syna 22 lutego 2022 roku. W ten dzień przyszedł na świat Vincent. Gratulacjom i życzeniom nie było końca, a świeżo upieczona mama nie kryła swojego ogromnego szczęścia. Aktorka regularnie publikuje w sieci rozczulające zdjęcia i posty z maleństwem.

W ostatnich dniach Joanna dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w lesie, mając na sobie zwiewną, kwiecistą suknię. Aktorka prezentuje się obłędnie, a internauci zasypali gwiazdę masą komplementów i miłych słów.

“Piękna kobieta😍”

“Cudowna❤️”

“Piękna leśna Rusałka ❤️🔥”

“Pani Wiosna w najpiękniejszym wydaniu 🤩🌼” – czytamy w komentarzach.

Niewątpliwie uwagę zwraca również atrakcyjna sylwetka Asi. Jak wyznała sama gwiazda, w powrocie do figury sprzed ciąży pomógł jej zabieg wyszczuplający.

Zabieg, któremu poddała się Asia Opozda

Jak podoba Wam się zdjęcie Joasi? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej