Połącz się z nami

Joanna Przetakiewicz pokazała pierścionek zaręczynowy – dostała go dopiero po ślubie. Jest przepiękny!

Joanna Przetakiewicz pokazała pierścionek

Z życia gwiazd

Joanna Przetakiewicz pokazała pierścionek zaręczynowy – dostała go dopiero po ślubie. Jest przepiękny!

Joanna Przetakiewicz pokazała pierścionek zaręczynowy! Okazuje się, że świeżo upieczona żona otrzymała go dopiero po ślubie. Warto jednak było czekać. Jest przepiękny i robi ogromne wrażenie!

Joanna Przetakiewicz to jedna z najpopularniejszych projektantek mody w naszym kraju. Jest dyrektorką domu mody „La Mania”, który stworzyła we współpracy ze znanym na całym świecie Karlem Lagerfeldem. Joanna jest również przedsiębiorcą, radcą prawnym oraz inicjatorką akcji „Era Nowych Kobiet”. Projektantkę mogliśmy oglądać w programie „Project Runway”, gdzie wystąpiła w roli jurorki.

Zobacz także: Przetakiewicz jest w ciąży? Jest komentarz Rinke Rooyensa!

Joanna Przetakiewicz pokazała pierścionek zaręczynowy!

Jedna z najpopularniejszych polskich projektantek mody w ubiegłym roku wzięła ślub z Rinke Rooyensem. Mężczyzna znany jest m.in. z programu „Rinke. Za kratami” i „Rinke. Na krawędzi”. Para tworzy szczęśliwy związek od 2018 roku. O ich ślubie było naprawdę głośno. Ceremonia miała miejsce w malowniczej Grecji i pojawiło się na niej mnóstwo znanych gwiazd. Trzeba przyznać, że para młoda prezentowała się oszałamiająco. Zdjęcia z tej niesamowitej uroczystości znajdziesz TUTAJ.

Co ciekawe, projektantka otrzymała pierścionek zaręczynowy dopiero po ślubie, a konkretniej w Wigilę.

„Wigilia w tym roku była wyjątkowa. Spotkaliśmy się z najbliższym gronie i każdy z nas naprawdę odpoczął. Dla mnie ten czas był o tyle szczególny, ponieważ Rinke wręczył mi piękny pierścionek zaręczynowy. Tak, biżuteria dotarła do mnie grubo po ślubie. Wiem, że wiele osób może być tym faktem zaskoczona, ale dziś niczego nie żałuję i cieszę się wymarzonym pierścionek od ukochanego mężczyzny. Nie rozstaję się z nim” – zdradziła projektantka w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Joanna Przetakiewicz pokazała pierścionek zaręczynowy i trzeba przyznać, że prezentuje się przepięknie. Zobaczcie sami.

Jak podoba Wam się pierścionek Joanny? My jesteśmy nim oczarowani!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry