Joannę Opozdę i Antka Królikowskiego czeka sądowa batalia! Aktor stawia swoje warunki…

9 czerwca 2022
Przez: : M.J

Rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy odbiło się szerokim echem w mediach. Para rozstała się tuż przed narodzinami syna, a teraz czeka ich sądowa batalia. Jak donosi jeden z magazynów, Antek Królikowski nie zamierza odpuszczać i walczy o rozwód bez orzekania o winie.

Burzliwy związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski jeszcze przed zawarciem małżeństwa mieli w swoim związku kilka kryzysów. Jednak kiedy stanęli na ślubnym kobiercu wszystko wskazywało na to, że uda im się stworzyć udaną relację.

Ślub Opozdy i Królikowskiego.
scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Niedługo później okazało się, że Joasia jest w ciąży i spodziewa się synka. 22 lutego 2022 roku na świecie pojawiła się pociecha aktorskiej pary, a w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze informacje na temat rozstania Królikowskiego i Opozdy, które okazały się prawdą. Jak się również okazało, powodem rozpadu związku była tajemnicza Izabela, która skradła serce kochliwego aktora.

ZOBACZ TAKŻE: Rodzina Królikowskich znów się powiększy!

Teraz byłych małżonków czeka rozwód i jak się okazuje, żadna ze stron nie chce odpuścić. W mediach pojawiają się informacje, że aktorka domaga się zakończenia małżeństwa z orzeczeniem o winie Królikowskiego, jednak Antek nie zamierza tak tego zostawić.

Rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Wiele wskazuje na to, że sprawa rozwodowa Opozdy i Królikowskiego może ciągnąć się miesiącami. Jak donosi tygodnik Rewia, Królikowski nie zamierza ułatwiać matce swojego dziecka procesu rozwodowego i chce walczyć o rozwód bez orzeczenia o winie.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski szczerze na temat choroby. Stwardnienie rozsiane komplikuje mu życie?

“Antek z pewnością będzie bronił się przed orzeczeniem o winie […]. Patrząc na to, jak działają dziś sądy, sprawa może się toczyć wiele miesięcy, a nawet lat”– zdradził informator Rewii.

Wiele wskazuje na to, że przed jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie ciężki i głośny rozwód. Choć sami aktorzy nie są zbyt wylewni na temat swojego życia prywatnego, to bez wątpienia muszą się również liczyć z tym, że będą na świeczniku mediów.

Myślicie, że Antek ma szansę doprowadzić do załagodzenia sytuacji?

Źródło: Rewia / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej