Połącz się z nami

Jola Mróz pokazała efekty profesjonalnej sesji brzuszkowej!

Jola Mróz

Moda i uroda

Jola Mróz pokazała efekty profesjonalnej sesji brzuszkowej!

Jola Mróz lubi eksponować swój coraz to większych rozmiarów brzuszek w mediach społecznościowych. Choć zazwyczaj dodaje selfie bądź zdjęcia podczas codziennych aktywności, tym razem pokazała efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zobaczcie! Jola Mróz pokazała efekty profesjonalnej sesji brzuszkowej!

Jola Mróz szturmem zyskała popularność. Stało się, to za sprawą jej udziału w kontrowersyjnych programach telewizyjnych. Najpierw „Ex na plaży”, a następnie „Warsaw Shore”. Jola od początku dała się poznać jako szczera kobieta, która otwarcie mówi co myśli na dany temat. Po zakończeniu swojej przygody w reality-show, a dokładniej „Ekipie z Warszawy” Jola wyjechała do Wielkiej Brytanii, by zwolnić nieco tempo w swoim życiu.

Niespodziewanie, po pewnym czasie ogłosiła, że jest w ciąży. To jednak nie było jedno zaskoczenie. Okazało się, że ojciec dziecka zostawił ją, kiedy dowiedział się tylko o jej stanie. Jola jednak twardo podeszła do tej sytuacji, nie załamując się. Od tamtej pory dumnie eksponuje swój brzuszek w mediach społecznościowych i podejmuje tematy związane ze swoim dzieckiem. Co bądź informujemy Was albo o nowych zdjęciach Joli, czy na przykład o takich informacjach, gdy zdradziła płeć dziecka:

„Czekaliście trochę na ta wiadomość wiem 😃 niektórych wprowadziłam w błąd ( siebie tez) wiele z was miało jednak racje 👧🏻 dziś już potwierdzone info 🤰🏻🌸 a wiec będzie MIA ❤️🐭 czekają mnie jednorożce i lalki 😀 mam nadzieje ze nie da mi popalić jak ja swoim rodzicom 🤪” – relacjonowała na Instagramie.

Jola Mróz pokazała efekty profesjonalnej sesji brzuszkowej!

Dziś, Jola podzieliła się nowym zdjęciem ze swoim ciążowym brzuszkiem. Tym razem zupełnie innym, niż zazwyczaj! Jola pokazała efekty profesjonalnej sesji brzuszkowej. Tym samym zapowiedziała, że nie należy ona do ostatniej!

Inne, piękne zdjęcie pokazała fotograf Joli.

Fani skomplementowali nowe fotografie Joli:

„Przepięknie 💖👌”

„A podobno dziewczynki zabierają urodę 🙈 jesteś najlepszym przykładem , że to nie prawda ❤️❤️(…)”

„Piękna przyszła Mama 😍❤️”

„Super 😺Wspaniała Pamiątka po Ciązy 🙂”

Jak podoba się Wam najnowsze zdjęcie Joli Mróz?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry