Połącz się z nami

Jola Mróz w bikini! Jej brzuszek jest już coraz większych rozmiarów!

Moda i uroda

Jola Mróz w bikini! Jej brzuszek jest już coraz większych rozmiarów!

Jola Mróz aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Co bądź udostępnia zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, który jest już coraz większych rozmiarów. Zobaczcie, kolejne z nich, na którym celebrytka pokazała się w samym bikini! Jola Mróz w bikini!

Jola Mróz zasłynęła dzięki udziałowi w dwóch programach telewizyjnych – „Ex na plaży” oraz „Warsaw Shore”. Kontrowersyjna, mocno stąpająca po ziemi, otwarcie mówiąca co myśli na dany temat, Jola wzbudzała wiele zamieszania wokół własnej osoby – jedni ją kochali, inni nienawidzili. Po jednej z bójek z Brzydalem, z którym wcześniej łączył ją przelotny romans, została wydalona z programu. 

Kiedy zakończyła swoją przygodę przed kamerami postanowiła odsunąć się w cień. Celebrytka wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła życie na dużo mniejszych obrotach.
Pewien czas temu Jola wróciła na języki ludzi z niemałym przytupem. Okazało się wówczas, że spodziewa się dziecka. Jak również wiadomo nie znalazła się w najciekawszej sytuacji, gdyż okazało się, że jej partner po otrzymaniu wiadomości o ciąży, zostawił ją i dziecko!

Jola od początku jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Pomimo tego, że zrezygnowała z pokazywania swojego życia przed kamerami, cały czas aktywnie prezentuje swoją codzienność na Instagramie. Dziś, jej profil obserwowany jest przez 117 tysięcy widzów, a liczba ta ciągle się powiększa i nic w tym dziwnego. Media chętnie śledzą rozwijającą się ciężę kobiety, fani natomiast doglądają jej nowych zdjęć. Jola chętnie eksponuje swój powiększający się brzuszek ciążowy. Parę dni temu informowaliśmy Was, kiedy zdradziła swoim fanom płeć dziecka, okazało się, że już niedługo przywita na świecie córeczkę – o tym więcej przeczytacie TUTAJ!

Jola Mróz w bikini!

Dziś, również nie zapomniała o swoich fanach. Tym razem zaprezentowała im fotografię wykonaną jedynie w samym bikini. Jola wybrała strój w panterkę. Trzeba przyznać, że jej brzuszek jest już naprawdę sporych rozmiarów! Wcześniej Jola pochwaliła się zdjęciem z USG! Zobaczcie!

Myślicie, że Jola poradzi sobie w roli samotnej mamy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry