Połącz się z nami

Jola Mróz: [wiek, Warsaw Shore, ciąża, Instagarm]

Opisy gwiazd

Jola Mróz: [wiek, Warsaw Shore, ciąża, Instagarm]

Jola Mróz to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu Ekipa z Warszawy, który emituje stacja MTV. Jej niebezpieczne zachowanie sprawiło, że musiała opuścić program. Obecnie jej życie znacznie się zmieniło. Niebawem będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli! Zobaczmy co wiadomo na jej temat!

Jola Mróz: wiek

Jola na co dzień przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje w kasynie. Ma 30 lat. Jak sama powiedziała, udała się tam aby zacząć nowe, bardziej spokojne życie. Wszystko wskazuje na to, że z imprezowiczki z wybuchowym charakterem, stała się bardziej ułożona i odpowiedzialna.

Jola Mróz: Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy

Dziewczyna dołączyła do obsady w ósmym sezonie. Jej osoba od razu wywołała duże zainteresowanie nie tylko wśród uczestników, ale także telewidzów. Mianowicie, często wdawała się w kłótnie, nie szczędziła mocnych słów oraz zdarzały jej się agresywne zachowania. W jednym z odcinków po kłótni z Marcinem Brzydalem Maruszakiem zaatakowała go obcasem od buta, w związku z czym musiał on udać się do szpitala. Po tej sytuacji decyzja mogła być tylko jedna i usunięto ją z programu. Telewidzowie stacji MTV mogą ją również pamiętać z Ex na plaży, gdzie też wywoływała dużo kontrowersji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  Official (@jolamroz_official)

Jola Mróz: ciąża

Niedawno Jolanta pochwaliła się swoim koncie, że czekają ją duże zmiany. Mianowicie, za kilka miesięcy zostanie mamą. Nie ukrywa, że cieszy się z tego powodu, jednak swoje dziecko wychowa sama. Wszystko dlatego, że jej były partner na wieść o ciąży zniknął bez słowa. Co ciekawe, coraz większym brzuszkiem pochwaliła się na zdjęciu w seksownej, koronkowej bieliźnie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  Official (@jolamroz_official)

Jola Mróz: Instagram

Przyszła mama prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jolamroz_official. Obecnie jej aktywność obserwuje ponad 107 tysięcy użytkowników. Jola zamieszcza tam wiele zdjęć oraz relacji, gdzie opowiada o swoim życiu. Chętnie także wchodzi w dyskusje z fanami w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  Official (@jolamroz_official)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry