Jolanta Kleser: [wiek, MasterChef, Pytanie na śniadanie, Instagram]

17 marca 2021
Przez: : KS

Jolanta Kleser niewątpliwie należy do grona najbardziej znanych, ale także zdolnych kucharzy w Polsce. Dużą rozpoznawalność przyniósł jej udział w jednym z kuchennych programów kulinarnych, który cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

View this post on Instagram

A post shared by Jola Kleser (@jolakleser)

Jolanta Kleser: wiek

Jeśli interesuje was wiek sympatycznej szefowej kuchni, śpieszymy z wiadomościami na ten temat. W sieci można dotrzeć do informacji, że kobieta w tym roku będzie obchodziła swoje 45. urodziny. Wiadomo także, że pochodzi z Katowic, lecz na co dzień razem z najbliższymi mieszka w Mysłowicach. Co ciekawe, jej wykształcenie oraz zawód, w którym pracowała przez wiele lat ma się nijak do gotowanie. Otóż, ukończyła studia na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego, a przez wiele lat pracowała w korporacji. Jednakże, to właśnie przyrządzanie posiłków i deserów od zawsze było jej wielką pasją.

Zobacz także: Zmiany w ,,Pytaniu na śniadanie”

Jolanta Kleser: ,,MasterChef’’

,,MasterChef’’ to program, który już od kilku lat emitowany jest na antenie TVN. Dotychczas, powstało już dziewięć edycji produkcji. Kleser wzięła udział w drugiej z nich. Mimo, że nie udało jej się wygrać, spełniła swoje wielkie marzenie i udowodniła, że w ich spełnianiu wiek nie gra roli. Od tamtej pory realizuje się w zawodzie, o którym od zawsze marzyła, prowadzi własny biznes oraz wydaje książki.

View this post on Instagram

A post shared by Jola Kleser (@jolakleser)

Jolanta Kleser: ,,Pytanie na śniadanie’

W programie ,,Pytania na śniadanie’’ codziennie występują kucharze, którzy na oczach widzów przygotowują swoje popisowe dania. Jednym z nich jest właśnie uczestniczka ,,MasterChefa’’. Po pierwszym występie produkcja zaproponowała jej stałą współpracę, na co bez dłuższego zastanowienia się zgodziła. Jednakże, przyznaje, że nigdy nie miała parcia na szkło. To dla niej wspaniała przygoda, która zapamięta na zawsze.

Prowadzący ,,Pytanie na śniadanie” z Jolantą Kleser
Jolanta Kleser: Instagram

Szefowa kuchni prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jolakleser. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 3 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej