Połącz się z nami

Józef z „Rolnik szuka żony” wyjątkowo zniesmaczył widzów! „Stary erotoman gawędziarz”

józef z rolnik szuka

Rozrywka

Józef z „Rolnik szuka żony” wyjątkowo zniesmaczył widzów! „Stary erotoman gawędziarz”

Najstarszy rolnik, który zgłosił się do programu, aby szukać miłości, nie zrobił dobrego wrażenia w ostatnim odcinku. Józef z „Rolnik szuka żony” podpadł widzom!

Widzowie, którzy oglądali ostatni odcinek programu „Rolnik szuka żony”, nie szczędzą 66-letniemu rolnikowi krytycznych uwag!

View this post on Instagram

Józef jest 66-letnim wdowcem z województwa lubelskiego. Rolnictwem zajął się dopiero na emeryturze, ma sad, samodzielnie szczepi i nasadza drzewa, ale jego największą pasją jest hodowla pszczół. Rolnictwo sprawia, że czuje się człowiekiem wolnym, często obserwuje ptaki, dzikie zwierzęta, a samo obcowanie z naturą daje mu niesamowitą radość. 16 lat temu stracił żonę, która zmarła niedługo po wykryciu u niej guza. Od tamtej pory spotkał wiele ciekawych kobiet, ale niestety ich drogi rozchodziły się z przeróżnych powodów. Przyznaje, że zdarzyło mu się być wykorzystywanym, podczas gdy on szukał prawdziwej miłości. Nie ukrywa, że wygląd kobiety jest dla niego bardzo ważny, a jego wybranka musi go pociągać i dbać o siebie, być osobą dobrą, delikatną i młodszą niż on. Sam też przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i kondycji. Lubi podróżować, często jeździ na rowerze, stara się dobrze odżywiać, potrafi gotować i piec. Twierdzi, że dla kobiety byłby w stanie zrobić wszystko, nosiłby ją na rękach, ale musi być pewny, że jest ona tego warta. Jesteś kobietą spełnioną i energiczną, ale często doskwiera Ci samotność? Daj szansę Józefowi. Może wspólnie napiszecie piękne zakończenie tej opowieści? Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Józef”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Kilka tygodni temu Telewizja Publiczna rozpoczęła emisję 7. sezonu programu „Rolnik szuka żony”, który niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. W ciągu kilku lat emisji tego programu okazało się, że przez kamerami faktycznie odnaleźć można wielką miłość. Na oczach widzów narodziło się wiele związków, uczestnicy decydowali się na śluby, a niektórzy zostali nawet szczęśliwymi rodzicami.

Słuchając głosu swojego serca i mając nadzieje na odnalezienie miłości, do najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony” zgłosił się także Józef, rolnik z województwa lubelskiego. 66-letni mężczyzna jest najstarszym uczestnikiem reality-show, który przed kamerami szuka swojej drugiej połówki.

Józef z „Rolnik szuka żony” podpadł widzom!

W ostatnim odcinku programu „Rolnik szuka żony” rolnicy oraz jedna rolniczka podjęli decyzję i wybrali osoby, które zaproszą na swoje gospodarstwa. Więcej o tym przeczytasz tutaj: Rolnicy dokonali wyboru! Czy podjęli właściwe decyzje i odnajdą miłość?

Józef dla kilku kandydatek, które zaprosił do kolejnego etapu w celu bliższego poznania, przygotował wspólną zabawę w bule. Rolnik po kolei zapraszał samotne kobiety do zabawy. Z pozoru gra nie wydawała się zbyt kontaktowa, jedna mężczyzna wykorzystał okazję, aby zbliżyć się do swoich kandydatek, między innymi je poklepując. Dodatkowo z jego ust padało wiele dwuznacznych tekstów. Ostatecznie Józef na swoje gospodarstwo zaprosił Apolonię, Ewę i Grażynę.

View this post on Instagram

Józef też bez większych wahań 🙂

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Widzowie, którzy oglądali ostatni odcinek, nie kryją swojego oburzenia zachowaniem 66-letniego rolnika.

„Pan Jozef zachowuje sie okropnie,erotoman…”

„Stary erotoman gawędziarz”

Pan Józek żenada, nie dało się tego oglądać. Młodsi uczestnicy zachowują się z klasą, a tu starszy Pan i zero taktu, a te jego wybranki nie lepsze”

Na miejscu tych kobiet już dawno bym zrezygnowała.. Żenujący”

Pan Józef zachowywał sie nie stosownie podczas konkurencji. Macanie, próby łapania za biust Pań! No bardzo nie fajnie!”

Oglądaliście ostatni odcinek „Rolnik szuka żony”? Co sadzicie o zachowaniu Józefa?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry