Połącz się z nami

Julia Dybowska kusi w zjawiskowym bikini. Szczupła sylwetka przyciąga wzrok!

Julia Dybowska kusi w

Moda i uroda

Julia Dybowska kusi w zjawiskowym bikini. Szczupła sylwetka przyciąga wzrok!

Modelka pokazała na swoim profilu kolejne zdjęcia, które zachwyciły jej obserwatorów. Julia Dybowska kusi w zjawiskowym bikini.

Zobaczcie nowe zdjęcia 29-letniej modelki. Takie ciało to marzenie wielu kobiet.

View this post on Instagram

🍩

A post shared by Julia (@juliadybowska) on

Julia Dybowska to modelka, o której głośno zrobiło się dzięki szumnie komentowanemu związkowi z pochodzącym z Teheranu biznesmenem. Para, którą dzieli znacząca różnica wieku, zdaje się nie przejmować niepochlebnymi komentarzami i żyją pełni życia. To właśnie dla swojego wybranka Julia opuściła rodzinny kraj i przeniosła się do Londynu, gdzie aktualnie mieszka.

Modelka chętnie pokazuje luksusowe życie, na jakie ją stać. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z egzotycznych wakacji, czy takich, na których chwali się ekskluzywnymi ubraniami i dodatkami, nie rzadko wzbudzając tym wiele kontrowersji wśród internautów. Dybowska bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym chętnie publikuje liczne zdjęcia. Już teraz modelkę śledzi w sieci ponad 434 tys. followersów, a liczba ta z każdym dniem oczywiście wzrasta.

Julia Dybowska kusi w zjawiskowym bikini

Julia Dybowska doskonale wie, jak rozgrzać internet do czerwoności. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć, na których pokazuje piękne i wyrzeźbione ciało.

Ostatnie fotki, jakie opublikowała w sieci, bardzo przypadły do gustu internautom, gdyż zobaczyć na nich mogli Dybowską w bardzo oryginalnym stroju kąpielowym. Modelka pochwaliła się zdjęciami z kolejnych wakacji. Zobaczcie sami, jak Julia Dybowska kusi w zjawiskowym bikini.

View this post on Instagram

🧊🔥

A post shared by Julia (@juliadybowska) on

Obserwatorzy 29-letniej modelki nie przeszli obojętnie wobec jej wdzięków i licznie komentowali zdjęcia Julii.

„To legalne mieć taką wspaniałą figurę ?”

„Chudzinka idealna”

„Piękna jak zawsze”

Trzeba przyznać, że modelka na najnowszych zdjęcia prezentuje się jak zwykle nienagannie. A jak Wam podoba się Julia Dybowska w zjawiskowym bikini?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry