Połącz się z nami

Julia i Kamil z „Hotel Paradise” są parą?! Tego mało kto się spodziewał!

Julia i Kamil z

Z życia gwiazd

Julia i Kamil z „Hotel Paradise” są parą?! Tego mało kto się spodziewał!

Julia Skrodzka udzieliła wywiadu reporterce jednego z portali, podczas którego odpowiedziała na nurtujące fanów programu „Hotel Paradise” pytania. Czy Julia i Kamil z „Hotel Paradise” są parą poza murami balijskiego hotelu? Zobaczcie, co na ten temat zdradziła dziewczyna!

Pomimo tego, że druga edycja programu „Hotel Paradise” dobiegła już końca, to nadal nie milkną echa na temat uczestników show. Jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek bez wątpienia była Julka, która olśniła mężczyzn swoją urodą. Dziewczyna weszła do programu w późniejszych odcinkach i od razu wpadła w oko Kamilowi. To właśnie z nim wybrała się na pierwszą randkę i od tamtej pory tworzyli jedną z mocniejszych par w programie.

Trzeba przyznać, że Julia i Kamil byli najbardziej kontrowersyjną parą w balijskim hotelu. Kłótnie były w ich relacji na porządku dziennym, jednak tak szybko, jak się kłócili, zakopywali topór wojenny.

Kiedy decyzją Karoliny Julia musiała opuścić program, nikt nie spodziewał się, że zdoła ona jeszcze w nim tyle namieszać. Po tym, jak decyzją Bartka z programem następnie pożegnał się Kamil, Julia miała szansę razem z nim ponownie zameldować się w hotelu. Ona jednak postawiła na siebie i tym samym wysłała Kamila do domu.

Zapewne niejeden z fanów tej produkcji zastanawia się, czy Julia i Kamil z „Hotel Paradise” są nadal parą. Zobaczcie, co zdradziła na ten temat dziewczyna w jednym z wywiadów!

Julia i Kamil z „Hotel Paradise” są parą?

Julia podczas rozmowy na żywo z reporterką portalu Jastrząb post odpowiedziała na powyższe pytanie. Jak się okazuje, cały czas mają ze sobą kontakt, jednak nie do końca można ich relację nazwać związkiem:

„Mamy ze sobą kontakt. Gdzieś tam sobie niczego nie obiecywaliśmy. Natomiast coś jest na rzeczy”.

Co więcej, Julia wyznała, że od zakończenia programu widziała się kilka razy z Kamilem. Po powrocie z Bali mają cały czas ze sobą kontakt. Dodała, że nie chce zapeszać, a w prawdziwym życiu poza murami balijskiego hotelu mają w końcu szansę poznać się z Kamilem na nowo.

Czy w takim razie ich relacja ma szansę przerodzić się w coś więcej? Jak wiadomo, od przyjaźni do miłości jest tylko jeden krok!

Spodziewaliście się, że ta dwójka nadal będzie miała ze sobą kontakt po zakończonym programie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry