Połącz się z nami

Julia Kamińska przeszła prawdziwą METAMORFOZĘ! ZDRADZIŁA dzięki czemu tak WYGLĄDA!

News

Julia Kamińska przeszła prawdziwą METAMORFOZĘ! ZDRADZIŁA dzięki czemu tak WYGLĄDA!

Julia Kamińska nigdy nie należała do osób otyłych, jednakże to jak wygląda teraz zapiera dech w piersiach. Figury może pozazdrościć jej niejedna kobieta! Zobaczcie metamorfozę gwiazdy!

Serialowa BrzydUla na początku transmisji pierwszych odcinków nie należała do najpiękniejszych kobiet, jednak wraz z kolejnymi odcinkami serialu o tej samej nazwie zobaczyliśmy Kamińską w zupełnie innej odsłonie! Występ w owej projekcji otworzył Julii drzwi do kariery aktorskiej oraz świata show-biznesu!

Julia Kamińska jest jedną z najpopularniejszych aktorek, co za tym idzie jest oczywiście również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których chętnie dzieli się z fanami swoim życiem (chociaż rzadko pokazuje tam swojego partnera, pisaliśmy o tym TUTAJ!)
Gdzie jeszcze mogliśmy podziwiać gwiazdę? W serialach tj. „Na dobre i na złe”, „Singielka” oraz od roku 2017 do dziś w serialu „Na Wspólnej” gdzie wcieliła się w postać przebiegłej ROMY!
Aktorka bez wątpienia jest potwierdzeniem tezy, że kobieta jest jak wino – im starsza, tym lepsza! Z każdym kolejnym rokiem Julia wygląda coraz to lepiej, czas zdecydowanie działa na korzyść aktorki.

Niedawno Julia postanowiła pozwolić swoim fanom na zadanie jej pytań, na które odpowiedziała na swoim Instastory. Jedna z internautek zadała pytanie Kamińskiej ile waży i jakiego jest wzrostu, komplementując ją przy tym, że ma „obłędną figurę”. Kamińska odpowiedziała:

„Dziwnie się czuję odpowiadając na to pytanie ale trudno. Mam 172 cm, ważę 58 kg”

Inna fanka, zapytała Julię jak dba o figurę, i tu dowiedzieliśmy się, jaki jest złoty środek na taką metamorfozę! Bowiem Julia Kamińska jak przyznała, przeszła na…WEGANIZM! Dlatego jej waga leci tak diametralnie w dół!

Jesteśmy pod wrażeniem nowej sylwetki Julii, a Wy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry