Połącz się z nami

Julia Nowak w ciąży! Jan Bednarek zostanie ojcem!

Narzeczona Bednarka - Julia Nowak jest w ciąży

News

Julia Nowak w ciąży! Jan Bednarek zostanie ojcem!

Julia Nowak w Wielkanocny Poniedziałek poinformowała swoich fanów przy pomocy mediów społecznościowych, że wraz z narzeczonym – Janek Bednarkiem spodziewają się dziecka. Zobaczcie zdjęcie przyszłej mamy oraz który to miesiąc! Julia Nowak w ciąży!

Kim jest Julia Nowak?

Julia Nowak to modelka oraz jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich WAG-s. Związana jest z Janem Bednarkiem, którego poznała dzięki mediom społecznościowym. Jan przebywał wówczas w Anglii, Julia w Polsce. Para świetnie się dogadywała i od razu poczuła chemię. Ich relacja przetrwała do dziś. Niespełna rok temu ich związek wszedł na nowy etap. Tuż po zakończeniu Premier League para wybrała się rajskie wakacje, wybierając przepiękną i uwielbianą przez gwiazdy grecką wyspę – Mykonos. Jan Bednarek oświadczył się swojej ukochanej, a Julia oczywiście przyjęła pierścionek.

Julia w mediach społecznościowych

Julka, jak wiele innych gwiazd prowadzi z w wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych. Obserwuje ja obecnie blisko 100 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się powiększa. Na swoim Instagramie narzeczona Jana Bednarka dzieli się z fanami przeróżnymi zdjęciami – tymi prezentującymi codzienne chwile oaz efektami profesjonalnych sesji fotograficznych. Wielką popularnością cieszą się również ciekawe stylizacje Julii, komplementowane przez tysiące kobiet. Profil w mediach społecznościowych służy Julii również do kontaktu z fanami, a dziś przekazała im bardzo radosną nowinę.

Ciąża Julii Nowak

Jak się okazuje, Julia Nowak wkrótce zostanie mamą. Tą wiadomość ogłosiła na swoim Instagramie, publikując zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Jak się okazuje Julia i Janek długo ukrywali tę szczęśliwą wiadomość w tajemnicy przed mediami. Przyszli rodzice powitają swoją pociechę za około 4.5 miesiąca, co oznacza, że Julia jest już w połowie ciąży.

„Nasza wielkanocna pisanka!🐣❤️
Połowa za nami🤰🏼❤️ BĘDĘ MAMĄ!!!🥰” –
poinformowała Julia

Julia Nowak w ciąży

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram juuulencja

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry