Połącz się z nami

Julia Nowakowska: [wiek, Love Island, Instagram, chłopak]

Opisy gwiazd

Julia Nowakowska: [wiek, Love Island, Instagram, chłopak]

Julia Nowakowska to kolejna z pięknych uczestniczek, które wezmą udział w drugiej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Już 31 sierpnia wielka premiera odbędzie się na antenie Polsatu. Jednakże, zanim ujrzymy pierwszy odcinek, zapraszamy do przeczytania artykułu by bliżej przyjrzeć się pięknej blondynce!

Julia Nowakowska: wiek

Okazuje się, że Julka ma dopiero 20 lat. Pochodzi i mieszka w Warszawie, gdzie realizuje swoje ambicje związane z życiem zawodowym. Sama o sobie mówi, że jest pewną siebie osobą, która ciągle stara się dążyć do lepszej wersji siebie. Jest jedynaczką, która jak twierdzi ,,w dalszym ciągu lubi mieć wszystkie zabawki tylko dla siebie’’. Nie ukrywa, że zna swoją wartość i uparcie dąży do wyznaczonych celów. Co ciekawe, jej uzależnieniem są zakupy w sex shopie, a jedną z nielicznych rzeczy, które jej nie wychodzą jest gotowanie.

Julia Nowakowska: czym się zajmuje?

Julia zajmuje się fotomodelingiem. Wydaje się, że jej marzenia o karierze w show biznesie powoli się spełniają, bowiem na swoim koncie ma już współpracę ze znanymi artystami. Między innymi, wystąpiła w teledyskach Malika Montany oraz Smolastego. Na jej Instagramie znajdziemy zdjęcia z prawdziwymi sławami ze świata mody: Karoliną Pisarek i Sandrą Kubicką.

Julia Nowakowska: Love Island

Dziewczyna nie ukrywa, że ,,Love Island’’ traktuje nie tylko jako wspaniałą przygodę, ale również szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Liczy na to, że spotka tam ciekawych ludzi. Jak twierdzi, za długo wiedzie życie singielki. Chciałaby, aby jej partner był wysoki, pewny siebie i mógł pochwalić się pięknym uśmiechem. Oprócz tego, zawsze musi stawiać ją na pierwszym miejscu i być lojalny. Najnowsze odcinki programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ będziemy mogli śledzić już od 31 sierpnia na antenie Polsatu. Podobnie, jak w pierwszym sezonie w roli prowadzącej zobaczymy tam Karolinę Gilon.

Julia Nowakowska: Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @julia_nowakowska_official, na chwilę obecną ma już ponad 100 tysięcy obserwatorów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry