Julia von Stein: [wiek, Królowe życia, partner, Instagram]

18 maja 2022
Przez: : KS

Julia von Stein to nowa gwiazda, którą widzowie będą mieli okazję poznać w nowych odcinkach programu Królowe życia. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czym zajmuje się na co dzień i gdzie wiedzie swoje królewskie życie, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Julia von Stein: kim jest?

Z informacji, które zdecydowali się zdradzić producenci programu Królowe życia, możemy dowiedzieć się kilku ciekawostek o życiu Julii. Okazuje się, że nowa bohaterka produkcji TTV pochodzi z Tarnowa, choć na co dzień mieszka w Warszawie. Tam kwitnie jej życie towarzyskie. W jej social mediach możemy znaleźć wspólne zdjęcia między innymi z Klaudią Halejcio, Honoratą Skarbek czy Monią Kej. Niestety, nie wiadomo, czy jej serce jest przez kogoś zajęte, ani ile ma lat.

Co ciekawe, Julia w rodzinnej miejscowości pomaga prowadzić rodzinny biznes. Jak się okazuje, jest on dość nietypowy. Mianowicie, rodzice Królowej życia zajmują się branżą pogrzebową. Dziewczyna często bywa w rodzinnych stronach, aby pomagać bliskim zadbać o interesy. Sama nawet zajmuje się projektowaniem trumien. Jednak, to nie wszystko. Do obowiązków Julii należy również kosmetyka pośmiertna. To oznacza, że przygotowuje i maluje zwłoki przed ostatnim pożegnaniem.

Julia von Stein Królowe życia
Julia von Stein

Zobacz także: Co wiemy o Lalunie z Królowych życia?

Julia von Stein: Królowe życia

Nie da się ukryć, że program Królowe życia podbił serca widzów stacji TTV. Do tej pory fani produkcji doczekali się już kilkunastu sezonów, a wszystko wskazuje na to, że z niecierpliwością mogą czekać na kolejne. Niewątpliwie, dzięki udziałowi w programie dużą popularność zyskały choćby Dagmara Kaźmierska czy Katarzyna Laluna Alexander.

Jak już wiadomo, Julia jest kolejną z kobiet, których życie telewidzowie będą mieli okazję poznać w programie. Biorąc pod uwagę jej zdjęcia w sieci, można wywnioskować, że naprawdę lubi luksus i drogie samochody.

Julia von Stein: Instagram

Nowa bohaterka Królowych życia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @julia_von_stein. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 15 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej