Połącz się z nami

Julia Wieniawa bez filtrów na Instagramie! Oberwało się innym gwiazdom!?

Julia Wieniawa bez filtrów

Moda i uroda

Julia Wieniawa bez filtrów na Instagramie! Oberwało się innym gwiazdom!?

Julia Wieniawa bez filtrów na Instagramie zaskoczyła swoich obserwatorów wypowiedzią na temat ich stosowania. Wydawałoby się, że młodziutka gwiazda sama jest osobą, która ich używa jednak okazuje się, że nie! My od razu musimy podkreślić, że Julce nie są potrzebne żadne filtry! Zobaczcie, co sądzi na ten temat!

Julii Wieniawy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeszcze parę lat temu występując po raz pierwszy w serialu „Rodzinka.pl” bez wątpienia nie spodziewała się, że tyle osiągnie. Julka ma dopiero 21-lat, a wyrasta na prawdziwą gwiazdę polskiego show-biznesu. Gra w kolejnych produkcjach, nagrywa piosenki, otwiera własne marki kosmetyczne i odzieżowe oraz ma do tego wszystkiego czas na dbanie o siebie i dbanie o swoich fanów.

Zobaczcie również: Julia Wieniawa w dzieciństwie. Tak wyglądała jako mała dziewczynka!

Na swoim Instagramie zgromadziła już 1,9 miliona internautów i bez wątpienia jest to imponującym wynikiem. Julka jest jedną z najchętniej śledzonych polskich gwiazd na Instagramie, a jej profil to istna skarbnica stylizacji, przepięknych zdjęć z podróży, czy ostatnio fotek z jej ukochanym Nikodemem Rozbickim.

Teraz Julia coraz częściej zaczęła się udzielać na swoim InstaStory. Tym razem po pogadance do swoich fanów na temat tego, jak kocha kwiaty, odniosła się do wszechobecnych instagramowych filtrów! Zobaczcie, co sądzi na ich temat i jak prezentuje się bez!

Julia Wieniawa bez filtrów na Instagramie!

„Ja po prostu powiem Wam, że nie kumam jak można używać tego typu filtry non-stop oszukując swoich obserwatorów, że tak ktoś wygląda. Nie ukrywam podobam się sobie teraz bardzo. Ale to jest ściema aaa”– zaznaczyła Julka prezentując swoją twarz otuloną filtrem.

Kolejne nagranie to już zdjęcie aktorki bez żadnych filtrów i upiększaczy.

„Smutna rzeczywistość. Nieee, gdzie moja twarz sprzed minuty”– skwitowała.

Nie da się ukryć, że w sieci wiele rzeczy może być zakłamanych, o czym bez wątpienia nie raz się przekonaliście. Jednak naszym zdaniem Julia nie potrzebuje żadnych upiększaczy! Myślicie, że miała na myśli jakąś gwiazdę?

Co sądzicie o tego typu zagrywkach w sieci?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry