Połącz się z nami

Julia Wieniawa czule o ZWIĄZKU z Baronem! Czym jej ZAIMPONOWAŁ?

Z życia gwiazd

Julia Wieniawa czule o ZWIĄZKU z Baronem! Czym jej ZAIMPONOWAŁ?

Na najnowszej okładce magazynu „Gala” to właśnie Julia Wieniawa jest główną gwiazdą. W wywiadzie, który udzieliła, opowiedziała w końcu o związku z muzykiem z zespołu „Afromental”, jak się poznali, czym jej zaimponował i jak się przy nim czuje! Opowiedziała również o swoich marzeniach i walce z hejtem! Zobaczcie!

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron są bez wątpienia najgorętszą parą polskiego show-biznesu. Młodzi, piękni i sławni, a do tego spełniają się zawodowo. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Gala” Wieniawa zdradziła po raz pierwszy, jak poznała się ze swoim ukochanym oraz czym Baron jej imponuje!

„Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu”– czytamy w wywiadzie.

Julia ma teraz swoje pięć minut w show-biznesie, a jej kariera nabiera cały czas szalonego tempa. Jest w idealnym okresie swojego życia, a jako 20-latka osiągnęła już naprawdę wiele. Gwiazda cały czas rozwija swoją karierę wokalną, gra w serialach i jest jedną z gwiazd w filmach Patryka Vegi.

Jak każda osoba publiczna była i nadal jest narażona na hejt, który jest tak powszechny w dzisiejszych czasach. Jak radzi sobie z obraźliwymi komentarzami? O tym również opowiedziała w wywiadzie!

„Czytam i czasem bardzo mnie te komentarze bolą. Ale nie wchodzę w polemikę i niczego nie dementuję, bo nie ma to sensu. Nie wszyscy muszą mnie lubić, nie jestem zupą pomidorową. Konsekwentnie za to usuwam wulgarne komentarze na swoim Instagramie, bo nie toleruję chamstwa w sieci. Zdarzało mi się płakać w nocy przez pełne nienawiści wpisy. Z czasem zrozumiałam, że liczba hejterów jest miarą sukcesu. To, co mogę robić, to walczyć z hejtem i złą energią radością, miłością, pozytywnym nastawieniem do życia. Moja mama zawsze powtarzała, że zło powraca, ale dobro wraca z podwójną mocą”– powiedziała Julka.

Pomimo swojego młodego wieku, Julka doskonale wie co chce robić w życiu i ma swój określony cel, do którego wciąż dąży. Jej grafik pęka w szwach, a ona pomimo wielu obowiązków, wciąż znajduje czas, aby co chwilę pojawiać się w coraz to nowszy produkcjach. A o czym tak naprawdę marzy aktorka „Rodzinki.pl”?

„Ambicje mam ogromne i chcę jeszcze więcej. Marzę o tym, by grać w największych produkcjach, i będę dążyć do tego, by tak się stało. W każdym projekcie daję z siebie wszystko. Ale wierzę, że to, co teraz robię, to dopiero przedsmak tego, na co mnie stać”.

Jesteśmy przekonani, że jeżeli nadal będzie podążała taką drogą jak teraz to zajdzie naprawdę daleko. Życzymy Julce szczęścia zarówno w miłości, jak i na polu zawodowym!

Czytaliście już najnowszy wywiad z Julką?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry