Julia Wieniawa drastycznie ścięła włosy. A kolor? Jeszcze nigdy nie odważyła się na takie zmiany

24 maja 2021
Przez: : W.M.

Aktorka postanowiła zaszaleć z fryzurą i drastycznie ścięła włosy. Zmieniła także ich kolor. Zobaczcie, jak Julia Wieniawa prezentuje się w nowej odsłonie.

Julia i Nikodem

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z największych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Drzwi do ogromnej kariery otworzyło jej wcielenie się w postać Pauli, dziewczyna Kuby Boskiego, którą przez siedem lat grała w serialu Rodzinka.pl. Od tego czasu młoda aktorka grała także w innych znanych produkcjach między innymi serialach W rytmie serca, Zawsze Warto czy głośnym filmie W lesie dziś nikt nie zaśnie.

Trudno nie zgodzić się z tym, że poza osiągnięciami zawodowymi Julki, wielu fanów bacznie śledzi także jej życie uczuciowe. Młoda aktorka ma za sobą związki między innymi z Antonim Królikowskim, a także Baronem z zespołu Afromental. Od pewnego czasu Wieniawa spotyka się z Nikodemem Rozbickim. Chociaż pogłoski, że aktorzy się spotykają, pojawiały się już nieco wcześniej, dopiero pod koniec ubiegłego roku Julia oficjalnie przyznała, że z Nikodemem łączy ją coś więcej niż zwykła przyjaźń.

Zobacz także: Julia i Nikodem śpiewają razem. Jak wyszło?

Julia Wieniawa mocno ścięła włosy

22-letnia aktorka bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Warto zaznaczyć, że Julia zgromadziła naprawdę pokaźne grono obserwatorów. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 1.9 mln followersów.

Właśnie ostatnio Wieniawa postanowiła podzielić się z internautami efektami wizyty u fryzjera. Poza widocznym skróceniem fryzury, postanowiła także mocno rozjaśnić swoje włosy. Jak sama zdradziła, jeszcze nigdy nie były one tak jasne.

Julia Wieniawa rozjaśniła włosy
Julia Wieniawa rozjaśniła włosy
julia-wieniawa-zmienila-fryzure
Julia Wieniawa rozjaśniła włosy

Trudno nie zgodzić się z tym, że ta metamorfoza jest niezwykle udana. Nowa fryzura świetnie pasuje do Julki. Mamy nadzieję, że wkrótce zaskoczy nas czymś jeszcze.

A jak Wam podoba się Wieniawa w nowej odsłonie? Pasuje jej taki kolor?

źródło: Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej