Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w bliźniaczych stylizacjach – rewelacja!

4 września 2021
Przez: : MC

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pojawili się na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera. Para zachwyciła swoimi niezwykle podobnymi stylizacjami.

View this post on Instagram

A post shared by Nikodem Rozbicki (@nikodamn)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa to obecnie jedna z największych polskich gwiazd. Wszechstronnie uzdolniona aktorka zyskała na popularności dzięki serialowi Rodzinka.pl, w którym wcieliła się rolę Pauli. Po udziale w produkcji kariera Julii szybko nabrała tempa. Gwiazda spełnia się nie tylko w aktorstwie, ale również w muzyce. Ponadto prowadzi dwie świetnie prosperujące firmy: Jusee z wegańskimi kosmetykami, a także Lemiss z ubraniami do ćwiczeń i nie tylko.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Julia ma za sobą kilka nieudanych związków. Aktorka niegdyś związana była z Baronem oraz Antkiem Królikowskim. Obecnie tworzy szczęśliwy związek z Nikodemem Rozbickim. Para cieszy się ogromną popularnością i mnóstwem fanów, którzy mocno im kibicują. Internauci ochoczo śledzą losy Julii i Nikodema za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Julia Wieniawa w zniewalającej stylizacji od Maffashion
Zobacz także: Maffashion to była dziewczyna Nikodema Rozbickiego – Julia opowiedziała o ich związku

Stylizacje na Festiwalu Kina

W Krakowie rozpoczął się 14. Mastercard Off Camera, czyli międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego. W ciągu 10 dni zostanie odtworzonych około 300 projekcji i blisko 100 filmów. Wśród fanów kina obecnych na evencie nie brakuje również znanych gwiazd, w tym m.in. Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego.

Para pojawiła się na festiwalu i od razu zwróciła na siebie uwagę. Julia i Nikodem postanowili założyć bliźniacze stylizacje. Postawili na ponadczasowe grochy. 22-latka pokazała się w długiej sukni, natomiast Niko założyć koszulę z identycznego materiału co kreacja Julki.

Julia i Nikodem na Festiwalu Kina Niezależnego
Stylizacje Julii i Nikodema

Jak podobają Wam się stylizacje Julii i Nikodema?

źródło: Instagram Julii Wieniawy / Nikodema Rozbickiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej